teisipäev, 31. detsember 2013

"Eat Prey Love" - Kerrelyn Sparks

9. raamat sarjas "Love at Stake"
Peategelased: Carlos Panterra ja Caitlyn Whelan

Carlos Panterra on väljasuremisohus kujumuutja, kes otsib endale elukaaslast. Caitlyn Whelan on mehe jaoks täiuslik naine, kuid kahjuks inimene. Kui Carlos sõidab Aasia džunglitesse teisi oma rassi esindajaid otsima, läheb Caitlyn tõlgina mehega kaasa. Pantrite asemel leaivad nad mägedes koopas, kus põliselanike juttude kohaselt elab tõeline kurjus ning kust keegi pole elavana tagasi tulnud.

Arvamus: 
Ma kadestan Caitlyni annet. Nii lahe oleks õppida keeli vaid tundidega ning siis veel loomadega suhelda nagu dr Dolittle. Caitlyn oli tõesti Carlosele sobiv naine. Lapsed usaldasid teda kohe ja ta suutis neid paremini lohutada kui mees. Kahju, et raamatus polnud rohkem laste ja Cailtyni ühiseid hetki.
Lugu oli hea ja naljakas. Ma naersin Caitlyni treeningute kirjeldusi lugedes. Ta sihikindlus oli hämmastav ja ajas Phinease nii närvi. Kui Toni ja Ian said teada, et Carlos polegi gay, naersin ma silmad märjaks. Kerrelyn Sparks ületas end neid momente kirjutades.
Näib, et vampsid saavad endale uue vaenlase. Kas Casimiri lõpp on lähedal või ühendavad kurjamid oma jõud. Ma ei suuda oodata, millal järgmist raamatut lugeda saan.

 Katkend raamatust:
“I was thinking about stopping at a restaurant. Would you care to join me?”
She shifted in the car seat to face him, causing him to glance at her legs once again. “Are you asking me out?”“No.”
“Will you purr if I tickle you behind the ears?”
“No.”
“Will you dance the samba for me in your hot pink sequined thong?”
“No.”
“Do you always say no?”
 His mouth twitched. “No.”
Caitlyn ja Carlos

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"Eat Prey Love"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...