laupäev, 28. detsember 2013

"Driving Mr Dead" - Molly Harper

Lühiromaan sarjast "Half Moon Hollow"
Peategelased: Miranda Puckett ja Collin Sutherland


Pärast mitut ebaõnnestunud karjäärivalikut otsustab Miranda tööle minna vampiire transportivasse firmasse. Naise esimeseks ülesandeks on sõidutada ennastäis  vampiir Collin Sutherland Washingtonist Kentukysse, et mees saaks isiklikult vampiiride nõukogu liikemele paki üle anda
Collin on paranoiline kõrgklassi vampiir, kes kardab lendamist ja keeldub pakki silmist laskmast. Miranda loodab kasutada reisi, et mõelda, mida teha oma kihlatuga, kes teda pettis, kuid Collini pedantlik käitumine ajab naise hulluks. Nende teekond on täis veidraid äpardusi ning lõpuks peavad Miranda ja Collin koostööd tegema, et õigeaegselt pakk kohale viia.

Arvamus:
Ma ei saanud ühel ööl und ning amazoni lehte sirvides jäi silma kummalise pealkirjaga lugu. Kuna see polnud eriti pikk, vaid 160 lehekülge, laadisin loo alla ja veetsin paar tundi lugedes. "Driving Mr Dead" on  hästi humoorikas ning mõnusalt voolav lugu vastanditest, kes koostööd tehes armuvad.  Ega seal rohkemat olegi. Miranda ja Collin õpivad oma reisi ajal teineteist üsna hästi tunda ning alustavad oma suhet, kuid edasist arengut pole näha, sest raamat lõppeb. Tegu on sarjaga ning ma loodan, et järgmistes raamatutes on Mirandast ja Collinist rohkem juttu. 
Kerrelyn Sparks ja Lynsay Sands on parimad humoorikate vampiirisarjade autorid, kuid kui "Half Moon Hollow" sarja teised raamatud on sama head kui "Driving Mr Dead", võib Molly Harper neile veel tõsist konkurentsi pakkuda.

Hinne: 3,5 / 5
Sarja raamatud:
"Driving Mr Dead"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...