esmaspäev, 30. detsember 2013

"Asylum Harbor" - Traci Hohenstein

1. Rachel Scotti juhtum

Rachel Scott teab, mida tunnevad inimesed, kelle lähedane on kadunud, sest viis aastat tagasi kadus ta kolme-aastane tütar koduõuest.  Kui Florida kuberneri teismeline tütar Amber Knowles kruiisil kaotsi läheb, kutsuvad mures vanemad appi Rachel, kes pärast oma tragöödiat spetsialiseerus kadunud inimeste otsimisele. Rachel teeb koostööd FBI agendi Drake Reynolds'iga. Nad avastavad kruiisilaevadel tegutseva kuritegeliku organisatsiooni, mis röövib noori naisi ja transpordib uimasteid.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Rachel Scott on vaese mehe Eve Duncan (kirjanik Iris Johanseni pool loodud tegelane). Lugemise ajal leidsin ma aina rohkem sarnasusi - mõlema tütar kadus ja nad üritavad seda juhtumit lahendada. Samuti aitavad nad teistel inimestel oma lähedasi leida. Pole paha viis lugu üles ehitada, aga millegipärast jäi seekord midagi puudu. 

Rachelil oli terve rühm, kuid raamatus ei näidatud neid  koos töötamas. Ning asi, mis mind tõeliselt hämmastas. Rachel leiab tunnistaja, küsib paar küsimust ja laseb neiul siis tööle minna. Igas politseisarjas rõhutatakse, kui tähtis on leida kadunud isik nii kiiresti kui võimalik, aga Rachel on nõus terve päeva ootama, enne kui tunnistajaga uuesti rääkida saab. Ma mõistsin, miks Drake Racheliga pahandas. Rachel on oma missioonile nii pühendunud, et ta paneb enda ja ka teda ümbritsevad inimesed ohtu. Mis kasu on kadunud isikute otsijast, kes oma lollusest ise võib kaotsi minna?

Hinne: 2,5 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...