reede, 29. november 2013

"Wolf with Benefits" - Shelly Laurenston

8. raamat sarjast "Pride"
Peategelased: Ricky Lee Reed ja Toni Jean-Louis Parker

Toni Jean-Louis Parker'i perekond koosneb geeniustest. Kuna Toni seda pole, on tema ülesandeks oma geniaalsete vanemate ja imelastest õdede ja vendade elu korraldamine.
Kui Ricky Lee Reed saab ülesandeks Parkerite perekonna kaitsmise, taipab muretu hunt, et Toni on erakordne šaakal, kelle nimel tasub pingutada. Samuti mõistab Ricky Lee, et Tonil on viimane aeg oma elu alustada ning teeb kõik selleks, et Parkerite geniaalne, kuid isekas perekond naise säravat vaimu ei murraks.

Arvamus:
Sarja algusest peale on mul Reedi vendade eristamisega raskusi olnud. Nii on mul päris hea meel, et kirjanik vähemalt ühest vennast raamatu kirjutas. Loodetavasti saavad ka teised Reedi poisid üsna pea oma loo. Meeleolult oli raamat rahulikum kui eelkäijad. Nalja sai loomulikult palju ning ka põnevust oli piisavalt, kuid peategelased tundusid mõistlikumad kui eelmised paarid. Aga mida mõistlikumad olid Ricky Lee ja Toni, seda jaburamalt käitus Toni perekond. Nii andekat kuid mõtlematut perekonda pole ma varem kirjanduses kohanud. Enamus perele oli enesestmõistetav, et Toni tegeles kõigi reaalse elu "pisiasjadega" lastes neil kunstile, muusikale või teadusele pühenduda. Kui Toni ühel päeval poolkogemata unistuste töö sai, asus perekond kohe naise süütundele rõhuma muutes ta elu parajaks katsumuseks.
Ja siin tuli mängu Ricky Lee Reed, kes oli tõeline kullatükk. Ta oli rahumeelne ja tasakaalukas hunt, kuid samas väga naljakas ja toetav. Toni perekonda arvesse võttes oli naisel kogu seda toetust ka hädasti vaja.
Selles osas oli juttu ka teistest tegelastest, kuid autor oli nad nii osavalt loosse põiminud, et nende välja ilmumine ei tundunud kunstlik või kohatu. Eriti meeldis mulle Bo, kes tegelasena muutub sarjas aina vahvamaks. Ja mind ajas naerma, et armsale Tonile, kes pidevalt tegeles oma 10 õe-venna graafikutega ning ei unustanud midagi ära, ei jäänud Blayne'i nimi meelde.
Shelly Laurenston tutvustas selles osa ka uut äärmiselt huvitavat kujumuutjate liiki ning ma ei suuda järgmist raamatut ära oodata, et sellest liigist lähemalt teada saada.

Lemmiktsitaat:
You wait long enough ... the entertainment comes to you.
                                                               Ricky Lee  Reed


Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...