teisipäev, 5. november 2013

"The Seduction of Elliot McBride" - Jennifer Ashley

5. raamat sarjast "Mackenzies and McBrides"
Peategelased: Juliana St. John ja Elliot McBride

Juliana St. John on alati äärmiselt sündsalt käitunud. Kuid kui kihlatu neiu altari ette jätab ning ta kohtab taas oma esimest armastust, nägusat šotlast Elliot McBride'i, lööb Juliana sündsusele käega ning palub mehel endaga abielluda.
Elliot McBride naaseb Indiast rikka kuid piinatud mehena. Ränk vangipõlv ja piinamine on jätnud mehe hinge nii sügavad haavad, et paljud peavad teda parandamatuks hulluks. Juliana ootamatu ettepanek annab mehel võimaluse uueks eluks.
Noorpaar sõidab Šotimaale Ellioti poollagunenud mõisa ning Juliana pühendab end maja restaureerimisele ja Ellioti hingehaavade parandamisele. 

Arvamus:
Lugesin seda lugu kaks korda. Esimest korda kevadel, kui raamat ilmus. Mäletan, et raamat saabus reedese postiga ning ma ei suutnud seda enam käest panna. Lõpetasin varastel hommikutundidel ja ei kahetsenud, et unetunnid raisku läksid. Uuesti lugesin raamatut juulikuus, kui ühel ööl magada ei saanud. Ja jälle ei suutnud ma end loost lahti kiskuda, kuigi teadsin, mis tulemas oli. 
Mõnes mõttes meenutas Elliot esimese raamatu kangelast Ianit, kuid samas oli tegu kahe erineva mehega ning ka nende probleemid olid hoopis teistsugused. Mulle meeldis autori loodud taust - räämas mõisahoone kargel Šotimaal, kus Juliana ja Elliot üritavad teineteist tundma õppida ja oma abielu toimima panna. Samuti oli loos terve ports huvitavaid kõrvaltegelasi ning oht Ellioti minevikust tõi loosse põnevaid momente. Mackenziedest oli ka natuke juttu, kuid mitte nii palju kui ma lootsin.
Väga hea ja sensuaalne armastusromaan.

Hinne: 4,5 / 5
"The Seduction of Elliot McBride"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...