laupäev, 30. november 2013

"Salaring: Vang" - L.J. Smith

2. osa sarjast "Salaring"
Originaalpealkiri: "The Captive"
Tõlkija: Faina Laksberg
Varrak 2012

Cassie on nüüd ligitõmbava, populaarse ja surmava nõidade salaringi täieõiguslik liige. Ent võimu eest tuleb maksta ning see hind on suurem, kui Cassie aimatagi oskab. Tüdrukul tuleb teha rasked valikud ning murda pead küsimuse üle, kas anda järele oma ohtlikule armastusele ligitõmbava Adami vastu. Tunnetele järele andmine lõhuks aga ringi ühtsuse ning seda on neil vaja enam kui kunagi varem, sest nende vastas seisab müstiline jõud, kes ähvardab kogu linna... 

Arvamus:
Diana on nii süütu ja puhas, Adam nii vapper ja kombekas, Faye nii kaunis ja õel. Jep, esimeses raamatus see valem töötas, kuid selles osas muutus kiiresti tüütuks. 
Rumalad lapsed mängivad jõududega, mida nad ei mõista ega suuda valitseda. Aga kõik on kõige paremas korras, sest nad on nõiad ja neil on see super ülilahe ring ja tõeliselt vanad raamatud, kuhu pereliikmed on kogunud oma teadmised ja loitsud. Nii et miski ei saa ju ometi viltu minna. 
Arvake uuesti. Inimesed surevad ja keegi ei näi hoolivat. Nad lihtsalt teevad järgmise peo. Just nii. Nende noorte lööklauseks näis olevat "Pidutseme veel natuke ja pärast seda vusserdame ohtlike maagiliste esemetega." Tüüpilised teismelised, kuid sada korda ohtlikumad.
Mulle meeldis Deborah, sest ta polnud stereotüüpne tegelane. Temas oli rohkem, kui esmapilgul paistis. Cassie siseheitlused olid osati usutavad, kuid kõik muu oli liiga ülepaisutatud.
 

Hinne: 2.5 / 5
Sarja raamatud:
"Salaring: Riitus"

"Salaring: Vang"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...