reede, 22. november 2013

"Päriselt sinu" - Shannon Stacey

Kolmas raamat sarjast  "Perekond Kowalski"
Peategelased: Emma Shaw ja Sean Kowalski 
Originaalpealkiri: "Yours to Keep"
Tõlkija: Pirjo Mõttus
Ersen 2013

Vanaema Shaw on linna naasmas ning räägib maja müümisest, sest kardab, et Emmale käib suure majakolaka hooldamine ning samal ajal maastikukujundamise äri ajamine üle jõu. 
Viimases hädas värbab Emma äsja sõjaväest vabanenud Sean Kowalski endale võltspeigmeheks. Seanile ei meeldi vanaprouat petta, kuid nii on tal võimalus oma perekonda külastada, vabas õhus tööd teha ja aega mõelda, mida oma ülejäänud eluga peale hakata.
Kuid ühes majas kooselamisest tärkavad tunded, süütud suudlused muutuvad aina kirglikumaks ning suhtest, mis algas pettusena, võib sündida midagi tõelist.

Arvamus:
Mõnusalt muhe ja kergesti loetav raamat. Laenutasin raamatukogust ja juba järgmisel päeval sai raamat läbi. Kowalskite perekond on lärmakas ja lõbus kamp ning nende tegemisi on lahe lugeda, sest nalja saab palju, romantikat on ka ning autor ei kurna lugejat üleliia raskete ja keeruliste teemadega. Pea mõtetest tühjedamiseks on sellised raamatud ideaalsed. Närv ja aju puhkavad.
Mu lemmiktegelaseks oli vanaema Shaw, keda noored oma "suure armulooga" lollitada üritasid. Selle raamatu tarkuseteraks toongi välja mõtte, et väärikas eas inimesi pole mõtet lollitada. Ärge üldse üritage! Nad on teist tunduvalt kauem elanud, oma elus paljugi näinud ning kogenud ning lõppkokkuvõttes teete te lolliks vaid iseenda.

Hinne 4 / 5
Sarja raamatud:
"Päriselt sinu"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...