reede, 29. november 2013

"Pack Challenge" - Shelly Laurenston

1. raamat sarjast "Magnus Pack"
Peategelased: Zach Sheridan ja Sara Morrighan

Lombakas ja armidega kaetud Sara Morrighan teab, et tal pole elult rohkemat loota kui head sõbrad, kena koht elamiseks ja ohutu töö. Kui aga Zach Sheridan oma motoklubiga linna põristab, taipab Sara, et tahab hoopis rohkemat.
Zach Sheridan soovib vaid rahu ja hundiklanni alfa kohta. Tal pole vaja naist, kes kogu aeg ta tähelepanu nõuaks. Siis kohtab Zach Sarat ning ta maailm muutub. Pärast eriti kuuma kohtumist hakkab ka Sara muutuma - ta on tugevam, ei lonka enam ning lõriseb kui miski talle närvidele käib. 

Arvamus:
Shelly Laurenston oskab kirjutada. Ta lood on alati kuumad, naljakad ja põnevad. Paari aastaga on ta muutunud kirjanikuks, kelle raamatud on minu jaoks kohustuslik lugemisvara, kui meel on mõru ja tuju vajab tõstmist. 
"Pack Challenge" on sarja "Magnus Pack" esimene raamat ning sarja mitmed tegelased vilksatavad ka Shelly Laurenstoni sarjas "Pride". Äratundmisrõõmu jagus, kui ma lõpuks taipasin, miks Sara ja Zach paarina nii tuttavad tundusid. 
Mulle meeldis, kuidas Sara muutus. Alguses oli ta tagasihoidlik ja väga leebe, kuid pärast Zachiga kohtumist muutus ta aina iseseisvamaks ja tujukamaks. Ausalt öeldes nautisin ma tohutult Sara lõrisemisi ning kuidas ta Zachi hulluks ajas. Sara parimad sõbrad Miki ja Angelina olid loomulikult klass omaette. Juba nende pärast tasus raamatut lugeda.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Pack Challenge"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...