laupäev, 30. november 2013

"First Drop of Crimson" - Jeaniene Frost

1. raamat sarjast "Night Huntress World"
Peategelased: Denise MacGregor ja Spade

Cat Crawfieldi parim sõber Denise MacGregor teab täpselt missugused koletised pimeduses ringi  hiilivad. Denise on kandnud kaotusi, mis sundisid teda vana eluga lõpparve tegema ning ta sidemed Catiga on katkenud.
Kuid kui deemonist kujumuutja hakkab Denise'i pereliikmeid tapma, on Denise sunnitud Spade'ilt abi paluma. Spade tunneb kohustust kaunist surelikku kaitsta. Ülesanne osutub keeruliseks, sest Spade'il tekivad Denise'i vastu tunded, kuid süümepiinades vaevlev naine pole valmis neile vastama. Koos tuleb neil üles leida Denise'i esivanem, kes deemoniga lepingu sõlmis, kuid oma osa täitmata põgenes.

Arvamus:
Tegu on sarja "Night Huntress" maailmas toimuva looga, mille peategelasteks on Cati sõber Denise ja Bonesi sõber Spade. Lugu ei ole minavormis nagu Cati ja Bonesi raamatud ning ka tempo ja tunnetus on hoopis teine kui "Night Huntress" sarjal. Mis pole üldse halb. Tegelikult meeldis Denise'i ja Spade'i lugu mulle just selle pärast, et ma "nägin" vahepeal ka Spade'i pähe ja õppisin teda nii paremini tundma. Ma nautisin kuidas Spade'i lähedus Denise'i segadusse ajas, sest ta kartis vampiire ja samas äratas mees temas tundeid, millest naine lõpuni aru ei saanud, kuid mis panid teda süümepiinu tundma. Kui te nüüd arvate, et raamat ongi ängistust ja "ma tahan, aga ma ei või" jura täis, siis te eksite. Seda on loomulikult ka, aga samuti saab nalja, eriti kui Ian suu lahti teeb. Ma muud ei teinud, kui kõkutasin Iani stseenide ajal naerda. Loos on ka põnevust ja piisavalt romantikat nagu ühes korralikus paranormaalses armastusloos olema peab.

Lemmiktsitaat:
“Luscious, aren't I, poppet? Go on, stare. I don't mind.”
“You look like a Dracula porn movie reject,” she managed.
Spade laughed but Ian winced. “Let‟s not speak of him. Like the devil, Vlad might appear if we do.”
                                                                                                 Ian ja Denise lk 74-75

Hinne 5 / 5
Sarja raamatud: 
"First Drop of Crimson"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...