pühapäev, 8. september 2013

"Eternal Vows" - Chrissy Peebles

1. raamat sarjast "The Ruby Ring"

Sarah Larker on tagasi paigas, kus aastaid tagasi kadus ta õde. Kummalisi olendeid jälitades läbib ta portaali ning satub teise dimensiooni. Seal aetakse Sarah segi printsess Gloriaga ning sunnitakse abielluma surematu kuningas Victoriga. Sarah nõustub, et saada oma valdusesse rubiinsõrmus, mis aitaks tal avada värav koju. 
Üsna pea põgeneb Sarah abikaasa juurest talle võõrasse dimensiooni järgnenud ekskallim Frankiga ning asub otsima oma õde Lizi. Kuid rubiinsõrmus pole vaid väravavõti -  see seob Sarah Victoriga ning muudab ta surematuks. Retk muutub ohtlikuks, sest Sarah kannul on nii vaenlase sõdurid kui ka pahane abikaasa ning naisel avalduvad võimed, mida ta kontrollida ei suuda.

Arvamus:
Väga vastakaid tundeid tekitav lugu. Ühelt poolt oli mõte huvitav ja enamuse ajast näitas Sarah üles arukust ja suurt julgust. Ta oli just seda sorti kangelanna, kes oma vaimukustega mulle tihti naeratuse näole tõi. Autori poolt loodud maailm oli omapärane ja tekitas huvi sellest rohkem teada saada. Teiselt poolt jälle oli loos liiga palju ärritavaid ja arusaamatuid hetki ning see venis kohati. Kõige rohkem käis mulle närvidele Sarah ekskallim Frank, kes alguses tundus igavesti lahe vennike, kuid aegamööda muutus parajaks nuhtluseks. Arusaamatuks jäi, miks kõik Sarah't taga ajasid ning miks teine kuningas teda nii väga  tappa ihkas. Samuti ei saanud ma aru Sarah ja Victori vahelisest suhtest - kas seal oli midagi tõelist või tekkis nende vahele side vaid tänu sõrmusele? Victorist ja tema motiividest oli üldse esimeses osas liiga vähe juttu. Mulle ei meeldinud, kui lahtiseks jäid otsad esimese raamatu lõpus. Muideks, esimene osa on Amazonis tasuta, kuid järgmiste eest küsitakse juba raha. Ja mitte vähe. Teise osa hind dollarites on 6.90. Pean vist siinkohal mainima, et lugu ei haaranud mind niivõrd kaasa, et e-raamatu eest sellist summat välja käia. Kui see aga kunagi alla hinnatakse, siis on võimalik, et loen ka teist osa.

Hinne: 3 / 5

Sarja raamatud:
"Eternal Vows"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...