kolmapäev, 31. juuli 2013

"Wait For Me" - Elisabeth Naughton

Kate Alexander kaotas õnnetuses mälu ja üritab nüüd sobituda ellu, mille nad abikaasa ja väikese pojaga on loonud. Kui ta mees ootamatult sureb, leiab Kate abikaasa paberite hulgast tüdruku foto, kes saab olla vaid Kate'i enda tütar. Leides ka oma haiglusloos vasturääkivusi otsustab naine välja uurida oma õnnetuse tagamaad. Juhtnöörid viivad Kate'i San Franciscosse, kus ta kohtub ravimikompanii juhi Ryan Harrison'iga, kelle naine hukkus viis aastat tagasi lennuõnnetuses.
Pärast naise kaotust on Ryani elumõtteks ta töö ja tütar. Suur on mehe ehmatus, kui ta uksele ilmub mäluta naine, kes on ta abikaasaga nii sarnane. Kate ja Ryan asuvad koos naise minevikku uurima ning avastavad ohtlikud valed, mis võivad neile elu maksta.

Arvamus:
Minu jaoks täiesti uus autor, kes tõestas, et mõnikord võib amazoni odavate raamatute hulgast leida tõelise pärli. Alguses pani sisu mind natuke kõhklema, kuid mida kaugemale lugu arenes, seda rohkem kruttis autor pinget üles, aga suutis kõike ka loogiliselt selgitada. Lugu oli haarav ja tegelased väga hästi kirja pandud. Raamatus oli palju Kate'i ja Ryani mõtteid  ja sisemonolooge, kuid need muutsid kogu loo usutavamaks, sest näitasid, mis tegelasi kannustas. Eriti meeldisid mulle kõrvaltegelased Simone ja Mitch, kes andsid raamatule natuke kergema ja lõbusama varjundi. 
Hindan praegu raamatu nelja ja poole palli peale, sest Kate'i ja Julia stseen raamatu lõpus tundus natuke liiga õhust võetuna. Ma ootasin pikemat leppimise ja kohanemise perioodi. Sellegi poolest on tegu väga hea raamatuga, mida soovitan kõigile, kes armastavad romantilisi põnevikke.

Hinne: 4,5 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...