laupäev, 20. juuli 2013

"Vaieldamatult sinu" - Shannon Stacey

2. raamat sarjas "Perekond Kowalski"
Peategelased: Kevin Kowalski  ja Beth Hansen
Originaalpealkiri: " Undeniably Yours"
Tõlkija: Pirjo Mõttus
Ersen, 2012

Kevin ja Beth veedavad koos kirgliku öö ning hommikul naine lahkub, arvates et just seda Kevin soovib. Mõned kuud hiljem on ta tagasi ja Kevin saab teada, et Beth ootab tema last.
Mees on valmis oma tulevase lapse emaga perekonna moodustama, kuid Beth pole kindel, et nägus baarmen, kellele naised pidevalt oma numbreid poetavad, on talle õige mees.

Arvamus:
Hea tuju raamat. Pole vägivalda ega pingelist kassi-hiire mängu. On vaid mees ja naine, kes leiavad, et on defektse kondoomi tõttu tahtmatult  uue elu loonud ning üritavad selles olukorras toime tulla. 
Raamatul on väga köitev kaanepilt. Seda esmakordselt nähes leidsin end naeratamas. Tegin seda ka raamatut lugedes. Mulle meeldib Kowalskite pöörane perekond. Eriti sümpaatseks muutus Kevini vennapoeg Bobby (loodetavasti on mul nimi ikka õigesti meeles), kes igal võimalusel Bethi kõhule jaburaid nalju rääkis. Kevini sihikindlus Bethi vallutamisel tegi südame soojaks. Ta oli väga otsusekindel ning mitmel korral seadis Bethi fakti ette, kuid samas ei jäänud tunnet nagu künnaks ta Bethist üle naise soove arvestamata.  Selles raamatus oli veel teine armulugu. Ka sellel paaril olid omad tõusud ja mõõnad ning nende lugu kujunes nii huvitavaks, et oleks võinud saada omaette raamatu. Lugedes lihtsalt tekkis selline mõte, et nad väärinuks rohkem leheruumi.
Tegu on väga mõnusa huumoriga kaasaegse armastusromaani sarjaga ning mul on kavas ka sarja teisi raamatuid lugeda.

Katkend raamatust:
Kevin pani külma õllekannu venna ette ja oleks selle äärepealt Mike'ile sülle valanud, kui Beth mööda paterdas.
Tema baarist oli läbi käinud lugematul arvul naisi. Käinud. Hõljunud. Tantsinud. Taarunud. Mõned olid püüdnud isegi baariletile ronida ja seal striptiisi teha. Kes oleks võinud arvata, et teda erutab hoopis paterdav naine?
                                                                                                                                            lk 217

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Vaieldamatult sinu"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...