reede, 26. juuli 2013

"Tangle of Need" - Nalini Singh

11. raamat Psy -Changelings sarjas.
Peategelased: Riaz ja Adria

Riaz on SnowDancer'i hundiklanni leitnant, kes Euroopas töötades leiab oma  hingekaaslase. Mehe ääretuks kurbuseks on naine õnnelikult abielus. Muserdatud Riaz naaseb Ameerikasse ning kohtub alles hiljuti klanni peakoopasse üle toodud sõdur Adriaga.
Adria toibub rängast lahkuminekust ning tahab vaid perega aega veeta ning oma elu joonde seada. See pole aga sugugi lihtne, kui üksik hunt Riaz naise pea igal sammul segi ajab.

Arvamus:
On vähe autoreid, kelle loomingust ma nii vaimustusse satun, et esimesel võimalusel endale raamatu soetan. Nalini Singh kuulub nende hulka. Tegelikult on ta selle lühikese nimekirja tipus. Kuna aga rahaga on just nii nagu on ja selle loo peategelased pole eelmistes raamatutes erilist rolli mänginud, siis kahtlesin kaua, kas osta raamat või mitte. Küll ma olen rõõmus, et ostmise kasuks otsustasin. Ma armastan seda raamatut.  Adria ja Riaz võitsid üsna kähku mu poolehoiu ning nende lugu oli kohati koomiline, siis jälle südantlõhestav ja mitte kunagi igav. Samuti sain lugeda, kuidas Hawke'i ja Sienna suhe edasi arenes ja juttu oli piisavalt ka teistest armsaks saanud tegelastest.  Tegelaste rohkusele vaatamata ei olnud tegu laialivalguva looga. See raamat hoopis vastas üsna mitmele küsimusele, mis mul aastate jooksul sarja lugedes oli tekkinud.
Nagu tavaliselt Nalini Singi raamatu puhul pole tegu vaid armastuslooga. Psy-Changelings maailmas käärivad pinged ning kuigi mitmes eelmises raamatus on olnud konflikte ja ohvreid, muutub iga päevaga aina selgemaks, et tulemas on sõda, milleks tegelased on sunnitud valmistuma. Vaimustav raamat.

Hinne: 6 / 5 

Sarja raamatud:
"Slave to Sensation"
"Visions of Heat"
"Caressed by Ice"
"Mine to Possess"
"Hostage to Pleasure"
"Branded by Fire"
"Blaze of Memory"
"Bonds of Justice"
"Play of Passion"
"Kiss of Snow"
"Tangle of Need"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...