laupäev, 20. juuli 2013

"One Foot in the Grave" - Jeaniene Frost

2. raamat sarjast "Night Huntress"

Esimese raamatu lõpust on möödas neli aastat. Cat töötab vale nime all valituse heaks ja jahib koos oma meeskonnaga mõrvarlikke vampiire. Naise arvates on ta mineviku maha matnud, kuid siis toimub ta endises elukohas mõrv ning näib, et keegi on Cati sihikule võtnud.
Ka isiklikul tasandil läheb Cati elu keeruliseks, sest välja ilmub ta vampiirist ekskallim Bones.

Arvamus:
Mulle tohutult meeldib see sari. Selles on piisavalt põnevust ja actionit, lahedaid tegelasi ja ka sutsu romantikat.  Bones ja Cat moodustavad äärmiselt huvitava ja sümpaatse paari.
Ootasin huviga, kuidas Bones taas Cati ellu ilmub ja kirjapandu ületas kõik mu ootused - see oli pingeline ja emotsionaalne ning pärast seda ei suutnud ma raamatut käest panna. Vahepeal pidin end lausa sundima, et igapäevased toimetused tehtud saaks.
Ma ei  kahetse, et seda sarja lugema hakkasin, kuigi mõned asjad natuke häirisid. Catil on kombeks oma mured pudelisse uputada. Kui ta poleks pooleldi vampiir, siis suure tõenäosusega oleks ta maks juba üles öelnud. Loodetavasti kolmandas raamatus ta enam pidevalt pudelisse ei roni. Samuti on Cati ema üks paras frukt. Pikapeale hakkas ta sisin ja vaenulik suhtumine närvidele käima.
Õnneks on raamatus nii palju vaimustavaid kohti, mis kõik selle kümnekordselt tasa teevad. Cati meeskond koosneb üsna värvikatest tegelastest ning ma ootan huviga, missuguseid uusi suundi Ian sarja toob.

Hinne: 6 /5
Sarja raamatud:
"Halfway to the Grave" 
"One Foot in the Grave"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...