kolmapäev, 17. juuli 2013

"All I Want for Christmas is a Vampire" - Kerrelyn Sparks

5. raamat sarjast "Love at Stake"
Peategelased: Toni Davis ja Ian MacPhie

Toni Davis'el on ülesanne - tõestada vampiiride olemasolu, et oma parim sõber hullumajast välja saada. Selleks asub Toni vampside juurde päevase valvurina tööle.
Ian MacPhie on pärast ärkvelolekuseerumi võtmist mitmeid aastaid vanem ja saab lõpuks hakata otsima seda erilist vampiiritari, kellega oma ülejäänud ööd koos veeta. Kui Toni silmapiirile ilmub, on Ian kindel, et naine varjab midagi ning tema ülesandeks saab Toni saladuste paljastamine. Kuid mida rohkem Ian neiuga aega veedab, seda vähem mõtleb ta ideaalsele vampiiritarile ja aina rohkem saladuslikule päevase vahetuse valvurile.

Arvamus:
Ma pole siiani taibanud, mis täpselt Kerrelyn Sparksi raamatutes mind niivõrd võlub, kuid iga kord suudab raamatu tegevus mind kaasa haarata ja reaalne maailm kaob. Ja päris kindlasti muutuvad iga raamatuga need lood aina paremaks ja paremaks. Selles osas on huumor ja romantika nii osavalt põimunud, et vägisi tuleb naeratus suule, kuid kordagi ei muutu lugu tobedaks. Kindlasti on üheks suureks tõmbenumbriks šotlastest vampiiride tohutu autunne. Eriti on seda aga Ianil. Noormees, kui aastasadu vana vampiiri nii just nimetada saab, põeb tohutult oma minevikuvalesid ja tahab suhet, mille aluseks on ausus ja usaldus. Toni jälle peab oma eesmärgi saavutamiseks üsna palju varjama ja vassima. Nende omavaheline suhtlus on tõeliselt naljakas ja südamlik.
Kindlasti pole see raamat neile, kes tahavad lugeda midagi tõsist ja asjalikku. Kuid kui soovid paariks õhtuks ümbritseva unustada ja nautida naeratus näol lahedat romantilist seiklust, on see raamat just sinu jaoks mõeldud.

Hinne: 5 / 5
Sarja raamatud:
"How to Marry a Millionaire Vampire"
"Vamps and the City"

"A Very Vampy Christmas"
"Be Still My Vampire Heart"

"The Undead Next Door"
"All I Want for Christmas is a Vampire"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...