reede, 8. veebruar 2013

"Yours, Mine and Howls" - Kinsey W. Holley

2. raamat sarjast "Werewolves in Love"
Peategelased: Ally Kendall ja Cade MacDougall

Kolmteist aastat tagasi suri Ally Kendall üritades oma nõbu tolle vihase libahundist kasuisa eest kaitsta.  Teispoolsusest naastes olid neiul erilised võimed ja nende abil on ta oma nõbu kaitsnud ja kasvatanud.
Nüüd aga vajab noormees hundikarja, kuhu kuuluda. Koos sõpradega asub Ally teele, et leida Cade MacDougall, ainus libahunt, kes ta noorele nõole kaitsvat karja võiks pakkuda.
Cade MacDougall elab koos oma karjaga Colorado osariigi ühes rantšos ja kasvatab üksinda tütart. Mehele, kel viimastel aastatel lapsehoidjatega ei ole vedanud, pole naise otsimine mõttessegi tulnud, kuni välja ilmub seksikas Ally koos Cade'i vennapojaga. 

Arvamus:
 Lugesin lühijuttu "Nanny Years", mis oli ääretult naljakas ja hästi kirjutatud. Loomulikult tahtsin ma teada, mis tegelastest edasi saab ja nii tegingi amazon.comis oma esimese päris ostu. Terve päev hiilisin ma läpaka taha ja varastasin hetki, et raamatut edasi lugeda. Pean tunnistama, et see oli suurepärane seiklus, mis haaras esimesest lõigust alates. Tegelased olid usutavad ja sisuliinid väga põnevad. Autor on teinud imelise töö luues maailma, kus tegutsevad kujumuutjad, haldjarahvas ning iidsed jumalad. Nüüd tuleb vaid loota, et Kinsey W. Holley jätkab kirjutamist, sest täiesti kindlalt olen ma leidnud sarja, mille lugemist jätkan.

Hinne: 5 / 5
Sarja raamatud:

"The Nanny Years" - lühijutt
"Yours, Mine and Howls"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...