reede, 8. veebruar 2013

"Kiss of Snow" - Nalini Singh

10. raamat Psy -Changelings sarjas.
Peategelased: Hawke ja Sienna Lauren

Kujumuutjad valmistuvad sõjaks. Kõik nende luureandmed kinnitavad, et organisatsioon Pure Psy on San Francisco ja seda ümbritsevad alad sihikule võtnud.
Segased ajad pole parim aeg suhete klaarimiseks või suhte alustamiseks, kuid Sienna Lauren on nooreks naiseks sirgunud ja ka parima tahtmise juures ei suuda Hawke enam neiust eemale hoida.

Arvamus:
Hästi sisutihe raamat. Peale Sienna ja Hawke'i loo on juttu ka Walkerist ja Larast ning sõjast, mis lähitulevikus terendab. Mulle meeldisid mõlema paari lood väga, aga kuna ma ei taha sisust rääkida, siis lisan vaid mõned mõtted. 
Selles raamatus näidatakse Hawke'i teisest küljest. Enam pole tegu vaid võimsa hundikarja juhiga, vaid tavalise mehega. Eriti meeldis mulle ta mänglev pool. Üks mu lemmikkohti oli, kus Hawke Siennale mängimist õpetas.  Rohkem on juttu Sienna minevikust. Juba varasemates raamatutes vihjati, et see polnud tavapärane psy lapsepõlv, kuid see, mis lugejale avaldatakse on rohkem kui kohutav. Lugedes, mida Sienna üle  pidi elama, leidsin end nuputamas plaane Ming LeBoni hävitamiseks. Jah, raamat haaras mind niivõrd kaasa. 
Nalini Singh oskab kirjutada. Tema raamatud pole kunagi ainult paranormaalsed armastusromaanid. Ta on loonud hämmastavalt keeruka ja detailirikka maailma, kus tegelased elavad ning tegutsevad. Kindlasti soovitan ma sarja kõigile, kellele meeldivad kujumuutjate romaanid.

Hinne 6 / 5

Sarja raamatud:
"Slave to Sensation"
"Visions of Heat"
"Caressed by Ice"
"Mine to Possess"
"Hostage to Pleasure"
"Branded by Fire"
"Blaze of Memory"
"Bonds of Justice"
"Play of Passion"
"Kiss of Snow"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...