reede, 8. veebruar 2013

"Kiss and Kin" - Kinsey W. Holley

1. raamat sarjast "Werewolves in Love"
Peategelased:  Taran Lloyd ja Lark Manning

Pealtnäha on Lark Manningu elu täiuslik - tal on huvitav töö, head sõbrad ja toetav perekond. Tegelikult on Lark aga kõrvuni armunud libahunt Taran Lloyd'i, keda kõik peavad ta nõbuks ning kes siiani kohtleb Larki nagu kaheksa aastast väikeõde.
Houstoni detektiiv Taran Lloyd elab vaid nende hetkede nimel, mis ta Larkiga veeta saab. Abielu kaudu sugulased, on ta kindel, et neiu näeb temas vaid vanemat venda. Nii hoiab ta saladuses, et tegelikult on Lark talle saatuse poolt määratud elukaaslane.
Kuid kui Larki elu satub ööklubis  ohtu, karjub ta ainsat nime, mis talle pähe tuleb - Taran. Ja loomulikult mees kuuleb ning päästab ta. Et Larki kurjategijate eest kaitsta, peab Taran temaga veel rohkem aega veetma ning teineteisest eemale hoidmine muutub aina raskemaks.

Arvamus:
Mu kõige suurem probleem on kaanepilt. Lihtsalt ei taipa, miks see nii "paljastav" peab olema. Tegu oli huvitava looga, mis jäi natuke lühikeseks. Ainest, millest kirjutada oleks veel ja veel olnud. Aga isegi nii oli loos piisavalt romantikat ja põnevust. Tegelased olid meeldivad ning oskasid oma ajusid kasutada. Mulle meeldis, kui kaitsev Taran Larki suhtes oli ja kuidas ta loo alguses naise eest tõde varjas, sest arvas, et Lark pole temast huvitatud. Mõni teine alfa isane oleks vastu rinda tagudes Larki endale nõudnud ja veel tänulikkust oodanud. Noh, ja kui Taran lõpuks Larki endale nõudis, siis oli seal parajalt tulevärki. Mehe suurimaks prohmakaks kujunes muidugi, et ta ei rääkinud Larkile, mis toimus ja pidi pärast maruvihase Larkiga silmitsi seisma.
Loodetavasti on kusagil olemas või tulemas ka Nicki ja Larki parima sõbra (kelle nime olen kahjuks unustanud) lugu. Mõlemad tundusid selles loos piisavalt huvitavate tegelastena, et sooviksin neid lähemalt tundma õppida.

Hinne 3 / 5

Sarja raamatud:
"Kiss and Kin"
"The Nanny Years" - lühijutt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...