reede, 8. veebruar 2013

"Everlasting Bad Boys" - Shelly Laurenston, Cynthia Eden, Noelle Mack

Lühiromaanide kogumik, mis sisaldab G. A. Aikeni (Shelly Laurenstoni) sarja "Dragon Kin" eellugu "Can't get enough".
Peategelased: Ailean the Wicked ja Shalin the Innocent

"Can't get enough" räägib Ailean Nurjatust (Ailean the Wicked), kel on väga räbal maine. Ta armastab naisi ning magatab neid entusiastlikult üle kogu maa. Kuna ta on pärit kuulsast sõjalohede klannist ja ka ise äärmiselt vilunud võitleja, on vähe neid, kes Aileanile vastu julgevad hakata.
Kuid siis kohtub Ailean Shalin Süütut (Shalin the Innocent), kaunist emalohet, kes aastaid varem Aileani südame kiiremalt põksuma pani. Kui armukade lohede printsess sellest kohtumisest teada saab, müüb ta Shalini Põhjamaa lohedele. Ailean päästab Shalini vaenlaste käest ja otsustab kaunitari südame võita.

Arvamus:
Lugesin ka Cynthia Edeni ja Noelle Macki lugusid, kuid ei mäleta neist suurt midagi. Isegi kollasele kleepspaberile kirja pandud märksõnad ei ergutanud mu mälu.  See-eest Shelly Laurenstoni lugu meeldis väga ja ma ka mäletan seda üsna hästi. Ailean ja Shalin on Bercelaki vanemad ja sarja raamatutes tegutsevate  lohede (Fearghus, Briec, Morfyd, Gwenvael, Keita) vanaisa ja vanaema. See oli just nii naljakas ja jabur nagu ma "Dragon Kin" sarjast eeldasin. Ailean oli üks äärmiselt omapärane lohe ja see, kuidas ta Shalinile oma maailma tutuvustas oli nii armas. Eriti need reeglid inimeste, koerte ja hobuste söömise kohta. Nii võluv.

Hinne: 3 / 5

Sarja raamatud:
"Can't get enough" kogumikus "Everlasting Bad Boys"
"Dragon Actually"
"Chains and Flames" raamatust "Dragon Actually"
"About a Dragon"
"What a Dragon Should Know"
"Last Dragon Standing"
"Dragon On Top" raamatust "Supernatural" 
"The Dragon Who Loved Me"
"How to Drive a Dragon Crazy"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...