reede, 8. veebruar 2013

"Bah, Humbug" ja "It's a Dog's Life"

Jõuluteemaline lühiromaan Lexi Andersonist, kes kolib koos lastega uude linna, et seal kodundusalast telesaadet juhtima hakata. Lexi elu võtab veelgi ootamatu pöörde, kui saate jaoks ehitatud uhke lumemees satub rünnaku ohvriks.
Lexi naaber Kyle Miller on kirjutamistõrke all kannatav kirjanik. Nähes naaberkrundil lumemeest taipab Kyle, et see võib olla lahendus ta probleemile. Agaralt lumemeest lammutades avastab Kyle kaks asja - ta töösoleva romaani kurjami relv tõesti mahuks lumemehe kehasse ja naabrimajas elav kaunis saatejuht on maruvihane, sest Kyle lammutas ta saate dekoratsiooni. Kyle'i õnneks on Lexi lapsed ta romaanisarja andunud fännid ning pikapeale leebub ka Lexi.

Arvamus:
Kiire ja nauditav, kuid natuke liiga suhkruvaabane lugu jõuludest ja andestusest ning valusatest mälestustest üle saamisest. Kui autor oleks natuke sentimentaalsust maha tuuninud ja mõningaid tegelasi rohkem lahti kirjutanud, oleks see olnud päris hea lugu.

Hinne: 2,5 / 5
Sildid: armastus,  jõulud, kindle, hinne 2,5, Heather Horrocks, novella, inglise keeles
______________________________________________________________________________________

On Ninna esimene tööpäev loomade varjupaigas, kui paks basset Mosey räägib temaga. Ninna tahaks karjudes minema joosta, kuid ta vajab hädasti tööd. Pealegi on kohalik loomaarst tõeline silmarõõm. 
Siis aga satub Ninna ohtu kuna keegi varitseb teda pimeduses.

Arvamus:
Novellat reklaamitakse kui armastuslugu, kuid tegelikult see pole seda. On vaid vihjed, et Ninna ja loomaarsti vahel võib tulevikus suhe tekkida. Tegu oleks rohkem nagu põnevikuga, kuid ka see jääb poolikuks. No ja siis on seal loomulikult Mosey, kes muudkui Ninnaga lobiseb. Lõpp oli ootamatu, aga samas ei saa ma öelda, et see mulle eriti oleks meeldinud.

Hinne: 2,5 / 5
Sildid: põnevik, kindle, hinne 2,5, Dale Mayers, koer, novella, inglise keeles

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...