teisipäev, 29. jaanuar 2013

"Under a Vampire Moon" - Lynsay Sands

16. raamat "Argeneau" sarjast
Peategelased: Carolyn Connor ja Christian Notte

Carolyn sõidab pärast jubeda abielu lõppu Kariibi mere saarele, et sõbrannade seltsis mõnusalt aega veeta. Naise õnneks või õnnetuseks peatub samal saarel Marguerite Argeneau, kes on oma perekonnas kuulus kosjamoori ande poolest. 
Pulmareisil olev Marguerite taipab kohe, et Carolyn on sobiv elukaaslane ta pojale Christianile ning kui hotellis esinema pidanud bänd kohale ei ilmu, on tal ka sobiv ettekääne mees kohale kutsuda.
Christian on näinud, kuidas ta ema järgemööda pereliikmetele ja  tuttavatele elukaaslased leiab. Saarele esinema sõites pole tal aga aimugi, et seekord mängib Marguerite talle kosjasobitajat ja kuna Carolyn on varasemas suhtes haiget saanud, tuleb Christianil kasutada üsna drastilisi meetmeid, et naisega aega veeta.

Arvamus:
Väga kähku sain raamatu läbi, kuid midagi meeldejäävat loos polnud ja ma olen üsna pettunud. Eelmistest lugudest jäi  Christianist mulje kui enesekindlast mehest, kes igatses leida seda õiget. Oli alandav, milleni ta laskuma pidi, et seda saavutada - aina valed ja valskused. Mulle käis see pidev teesklemine närvidele ja huumorit, mille poolest sarja algus kuulus on, selles raamatus peaaegu polnud. On vaid keskealine naine, kes noore kutiga aega veedab, sest too on talle oma seksuaalse orientatsiooni pärast "ohutu". Põnevuse osa oli üle pingutatud ja ebausutav. Minu arvates sarja viletsaim raamat.
Kuna aga mõned raamatu kõrvaltegelased tundusid huvitavad ja ma peaaegu et ootan nende lugusid, siis hindan natuke kõrgemalt, kui esialgu arvasin.
Nähtavasti pean masenduse peletamiseks taas sarja esimesi osi lugema.

Hinne: 2,5 / 5
Sarja raamatud:
A Quick Bite
Love Bites
Single White Vampire
Tall, Dark and Hungry 
A Bite to Remember
Bite Me If You Can
The Accidental Vampire
Vampires Are Forever
Vampire, Interrupted
The Rogue Hunter
The Immortal Hunter
The Renegade Hunter
Born to Bite
Hungry For You
The Reluctant Vampire
Under a Vampire Moon

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...