kolmapäev, 30. jaanuar 2013

"Perfection" - R.L. Mathewson

2. raamat sarjast "A Neighbour from Hell"
Peategelased: Zoe O'Shea ja Trevor Bradford

Kui Zoe avastab firmas rahariisumise ja sellest bossidele teatab, loodab ta vähemalt patsutust õlale. Selle asemel lastakse ta lahti ning neiu elu hakkab allamäge veerema. Seega on ta äärmiselt üllatunud, kui siiani mölakaks osutunud naaber talle abikäe ulatab.
Trevor Bradford ei taha kaotada vaikset ja viisakat üürilist, kel pole linnakese söögikohtadesse sisenemise keeldu ning võib talle niimoodi nämmasid snäkke koju tellida. Nii pakub ta Zoele lahendust - naine peab ta elamise korras ja külmiku täidetuna ning ta võib oma korteris edasi elada. Samuti aitab Trevor Zoel oma onu ehitusfirmas tööd saada.

Arvamus:
Teine osa sarjast oli täpselt sama jaburalt naljakas, kui esimene, aga samas tundus  see sutsu reaalsem. Oma osa oli kindlasti Zoe kaaluprobleemil, tänu millele oli temaga väga kerge samastuda.
Bradfordi meestele kohaselt suhtus ka Trevor sööki ja söömisesse täie tõsidusega ning otsis naist, kes kokkaks kui jumalanna, oleks siredasääreline ja magamistoas kuum tükk. Loo alguses näis ta paras mölakas, kuid tasapisi  see muutus ja Trevor hakkas mulle aina rohkem meeldima. Teda oli vaja vaid natuke tagant utsitada, et ta õigesti käituks. Eriti meeldis mulle, kuidas ta Zoe eest hoolitses - alguses oma süütunde leevendamiseks, kuid ajapikku õppis ta naist tundma ning koos sellega muutus mehe nägemus Zoest ja ka ta kujutluspilt ideaalsest naisest..

Hinne: 4 / 5

Sarja raamatud:
"Playing for Keeps"
"Perfection"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...