kolmapäev, 30. jaanuar 2013

"Lover Revealed" - J.R. Ward

4. raamat sarjas "Black Dagger Brotherhood"
Peategelased: Butch O'Neal ja Marissa


Ekspolitseinik Butch O'Neal on ainus inimene, kes on kunagi Vennaskonna siseringi pääsenud. Kuid vampiirid ei taha, et Butch lesseritega võitleks ning selline poputamine pole mehele meelt mööda.
Kui Butch leiab tsiviilvampiiri lesserite küüsist, tormab ta appi ja langeb ise vangi. Lesserite looja Omega näeb Butchis Vennaskonna nõrka kohta ning nii sünnib plaan kasutada politseinikku Vennaskonna hävitamiseks.
Kui Butch taipab, missugune oht ta sõpru ähvardab, üritab ta ennast tappa. Kuid Vennaskond ei anna alla. Butchis eluisu äratamiseks kutsuvad nad kohale Marissa  - naise, kellesse Butch on juba pikemat aega meeletult armunud olnud.

Arvamus:
Mulle tundub, et selle sarja raamatud lähevad aina paremaks. Butch ja Marissa on algusest peale üks mu lemmikpaaridest olnud ja tore oli  lugeda, kuidas nad lõpuks üksteist leidsid. Samuti tutvustas see raamat lähemalt vampiiride kõrgklassi ehk glymerat ja kinnitust sai fakt, et üks kõik kui pikk on rassi eluiga, väiklasi jobusid leidub kõikjal. Lausa hämmastav, kui ennast täis ja ebameeldivaid nad olid. Mind ajas marru, kuidas nad kohe eeldasid, et Marissa ja Wrathi suhe läks lörri, sest Marissal oli midagi viga. Täiesti jabur. 
Teine, kellele ma loos väga kaasa elasin, oli John, kes endale selles raamatus viimaks sõbrad leidis. Noorema põlvkonna tegemised paistavad tulevikus väga huvitavad tulevat.
Mu ainus probleem on, et Ward hakib tegevust. Jõuan just vennaskonnaga kõige huvitavama kohani ja siis järsku hüppab lugu lesserite juurde.  Jälle tuleb huvitav koht ja autor hüppab taas kellegi teise juurde. Sellised sokuhüpped on väsitavad.  Aga ikkagi meeldib mulle see sari väga.

Hinne: 6 / 5 

Sarja raamatud:
"Lover Revealed" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...