teisipäev, 29. jaanuar 2013

"Howl For It" - Shelly Laurenston ja Cynthia Eden

Kogumik sisaldab kahte lühikest romaani kujumuutjatest. 

Shelly Laurenstoni lugu "Like A Wolf With A Bone" kuulub autori humoorikasse sarja "Pride" ning räägib Eggie Smithi ja Darla Lewise (Dee-Anni vanemad) kohtumise ja armumise loo.

Cynthia Edeni romaan "Wed Or Dead" on kujumuutjast, kes abiellub kütiga ning veedab mesinädalad koos verivärske abikaasaga tolle kaaslaste eest põgenedes.

Arvamus:
Lugesin mõlemat lugu. Cynthia Eden on minu jaoks täiesti uus kirjanik. Ta lugu oli huvitav, kuid see ei haaranud niimoodi kaasa nagu Shelly Laurenstoni oma ning seepärast panen kirja arvamuse vaid raamatu esimese loo "Like A Wolf With A Bone" kohta.

Alles see oli, kui ma 2011. aasta jõulude ajal nina kirtsutasin ja sarja "Pride" kaks esimest lugu äärepealt lugemata oleks jätnud. Aasta hiljem võin öelda, et olen suur Shelly Laurenstoni lugude austaja ja "Like A Wolf With A Bone" on kindlasti üks mu lemmikutest.  
Eggie ja Darla lugu oli ....arvatavasti oleks õige sõna ... nunnu, sest täiesti üllatuslikust tegutses selles romaanis tõeliselt armas kangelanna. Ausalt öeldes ei saa seda omadussõna küll ühegi eelmise sarja kangelanna kohta kasutada. Taevas tänatud, Darla polnud "pollyanna tüüpi" naine. Nii et mitte nii armas ja positiivsusest pakatav, kuid tal oli elust kindel arusaam ja probleemide lahendamisel meeldis talle rusikate asemel rohkem ajusid ja sõnu kasutada. Värskendav vahepala.
Hästi huvitav oli lugeda, kuidas Smith'ide kõige hirmuäratavam hunt oma kaaslase leidis. Kõigist eelmistest raamatutest jäi Eggiest mulje, kui poolhullust pahurast prügikollist, kes ainult siis inimeseks muutus, kui oli aeg tapma hakata. Noor Eggie oli täpselt sama pelglikuks muutev, kui tunduvalt vanem Eggie. Kuid temas oli ka teine pool, mis ausalt öeldes võttis tummaks. Nii kaunist armastusavaldust nagu selles loos, pole ma tükil ajal ei kuulnud ega lugenud. Ja nii muutus Eggie sarja lemmiktegelaseks. Oh, Ric ja Ezra Thorpe, kes muideks ka selles loos vilksatab, on tal ikka tihedalt kannul.

Hinne: 6 / 5
"Like A Wolf With A Bone" kogumikus "Howl For It"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...