reede, 21. detsember 2012

"Üksnes tema" - Susan Mallery

6. raamat sarjast "Fool's Gold"
Peategelased: Nevada Hendrix ja Tucker Janack 

Originaalpealkiri: "Only His"
Tõlkija: Raili Puskar
Ersen 2012

Nevada Hendrix läheb tööintervjuule ja satub silmitsi mehega, kes kunagi ta südame murdis. Loomulikult  keeldub naine mehe heaks töötamast. Kuid Tucker Janackil on Nevadat vaja, sest naine tunneb linna, olusid ja inimesi ning suudaks uue lõbustuskeskuse ehitamisel palju probleeme vältida. Ja tegelikult Nevada tahab seda tööd.
Niisiis teevad nad tehingu - vaid tööalane suhe ja ei mingeid minevikumeenutusi. Tuckerile see sobib, sest mees peab pikaajalisi suhteid ja armastust vaid ta vabadust piiravaks lõksuks. Kahju vaid, et tunded luba ei küsi...

Arvamus:
Mulle tundub, et ma alustan iga loetud "Fool's Goldi" raamatu postitust sõnadega "siiani sarja parim". Ja ka see siin pole erand. Mind lummas taas linnake, kus suurema osa rahvastikust moodustasid naised ja pea igal nädalavahetusel peeti mingit festivali. Mõnus oli lugeda eelmistes raamatutes kohatud tegelastest ja elada kaasa raamatu peategelastele Nevadale ja Tuckerile, kes moodustasid väga laheda paari. Neile on tõesti kerge kaasa elada nüüd, kus autor on lõpetanud sarja meespeategelaste patuoinasteks tembeldamise ja laseb tegelastel loomulikumal moel õnneliku teineteise leidmiseni jõuda.
Susan Mallery oskas sarja kuuendasse raamatusse lisada ka suures koguses huumorit. Oli kohti, mis ajasid muigama, aga ka kohti, kus ma itsitasin või lausa laginal naersin. Kui nüüd tagasi mõtlen, siis meenub kohe Nevada jutuajamine Montana kihlatuga, kus ta Simonilt uuris, kas on võimalik inimese mõnda kindlat mälestust kustutada. Millisest täpselt Nevada lahti tahtis saada, peate ise lugema, aga nalja sai raamatus palju. Väga huvitavaid ja naljakaid seiku toob kaasa Tuckeri kunagise armastatu Kati linnakesse ilmumine. Siiani loetud Susan Mallery tegelastest on just Kat kõige värvikam.
Peale Nevada loo oli raamatus veel juttu tema ema Denise'i ja linnakese baariomaniku Jo armusuhetest. Mõlemaid naisi tutvustati juba sarja esimeses raamatus "Täiuslikku püüdes".
Mallery tutuvstab lähemalt ka uusi tegelasi, kes peaksid sarja järgmises etapis (raamatud 7-9) oma lood saama.
Hea uudis on, et sarja seitsmes raamat on juba eesti keelde tõlgitud ja poodides müügil. Raamat kannab nime "Suvepäevad." 

Hinne: 5 / 5
Sarja raamatud:
"Täiuslikku püüdes"
"Peaaegu täiuslik"
"Täiuslikkust leides"
"Üksnes minu"
"Üksnes sinu"
"Üksnes tema"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...