reede, 28. detsember 2012

"The Undead Next Door" - Kerrelyn Sparks

4. raamat sarjast "Love at Stake".
Peategelased: Jean-Luc Echarpe ja Heather Westfield


Meedia on märganud, et kuulus prantuse moelooja Jean-Luc Echarpe ei vanane ning mehel on viimane aeg maapakku minna. Järgmised 20-25 aastat on väike Texase linnake tema uueks koduks.
Heather Westfield ei usu oma kõrvu, kui kuuleb, et kuulus moelooja avab ta kodulinnas oma butiigi. Poe avamisel on naine aga pettunud, sest kõik mudelid on mõeldud piitspeenikestele modellidele. Heather otsustab mõned mudelid üles joonistada ja neid natuke kohendada, et ka lopsakama kehakujuga naised neid kanda saaks.
Jean-Luc näeb Heatherit joonistamas ja peab naist rivaalide saadetud nuhiks. Oma veast aru saades otsustab mees Heatherile kogu ülejäänud kollektsiooni näidata ja naisele suveks tööd pakkuda. Samal ajal kui Heather kleite ja Jean-Luc Heatherit imetleb, ründab neid Jean-Luci vana vaenlane Lui, kes on sajandite jooksul tapnud mehe viimased kolm kallimat. Jean-Luc taipab, et on tahtmatult Heatheri ohtu seadnud ja pakub naisele, tolle väiksele tütrele ja lapsehoidjale oma majas ajutist pelgupaika. Üsna pea märkab Heather, et Jean-Luc pole tavaline mees.

Arvamus:
Kohati jäi tegevus natuke toppama, aga sellegi poolest oli tegu naljaka ja huvitavate käänakutega looga, kus seiklesid värvikad tegelased. Eriti meeldis mulle, et Heather oli tavaline, natuke lopsakama kehakujuga naine. Minu arust oli nii armas, et Jean-Luc seda hindas ning meenutas aegu, mil ta nautis kurvikate Hollywoodi tähtede riietamist. Üldse kujunes Jean-Lucist raamatu meeldivaim üllatus. Ausalt öeldes suhtusin eelmistes raamatutes konnasööjast moeloojasse eelarvamusega. Arvasin, et tegu on dändiga, kusjuures väga lihtsalt ununes, et ta on Lääne-Euroopa vampiiride juht ning tühipaljas keigar sellisele ametipostile juba ei satu. Tunnistan end süüdi. 
Heatheri südi käitumine ja uudishimu tegid temast sümpaatse kangelanna, kellele ma väga kaasa elasin. Kuid selle osa tegelikuks lemmikuks oli Fidelia. Mulle meeldis, kui varmas ta päästikule vajutama oli. See, kuidas ta relvi oma kallimatena tutvustus, ajas mind naerma ja veel lõbusam oli lugeda, kuidas ta "muy macho Robertot" (Robbyt) oma tähelepanuga kiusas.
Igati vääriline järg lahedale sarjale.


Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"How to Marry a Millionaire Vampire"
"Vamps and the City"

"A Very Vampy Christmas"
"Be Still My Vampire Heart"

"The Undead Next Door"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...