neljapäev, 27. detsember 2012

"The Amazon's Curse" ja "Kidnapping the Laird"

"The Amazon's Curse" - Gena Showalter
Sarja "Atlantis" 5. lugu (lühijutt)
Peategelased: Zane ja Nola

Zane on vampiirsõdalane, keda amtsoonid vangis peavad ja Nola on amatsoon, kes nähtamatuse needuse all kannatab. Kuna Nolal on Zane'i vastu õrnad tunded tekkinud, kavatseb ta oma hõimuõed reeta ning aidata vampiiril põgeneda.

Arvamus:
Tuttav raamatuhull .... jah, isegi hullem kui mina .... kiitis mõned kuud tagasi Gena Sholwalteri raamatuid taevani ja ärgitas mind igati neid lugema. Oma üüratus tarkuses otsustasin alustada "Atlantise" sarja lõpust ja lugeda läbi lühijutt "The Amazon's Curse". Ikka et autori stiilist ja  andest mingit aimu saada. Eks kaasa aitas ka see, et amazon.com poes oli lühijutt tasuta. Erilist muljet see jutt ei avaldanud. Liiga üle suhkrustatud ja midagi meeldejäävat selles polnud. Aga rõhutan veel kord - ma pole sarja nelja esimest osa lugenud.

Hinne 2 / 5
Sildid: Gena Showalter, paranormaalne armastus, vampiirid, kindle, Atlantis, hinne 2, lühijutt
______________________________________________________________________________________
"Kidnapping the Laird" - Terri Brisbin

Catriona MacDonnell nõustub teise klanni pealikuga abielluma, et klannide vahel valitseks rahu. Pärast katastroofilist pulmaööd lööb ta mehe voodist välja ja ei luba abikaasal end enam sõrme otsagagi puudutada. Padruig Grant pole asjade sellise arengu üle õnnelik, kuid uhkus ei luba mehel abikaasalt uut võimalust paluda.
Kuid hiljem on Catrional olnud aega asjade üle mõelda ja naine on otsustanud, et tahab tõelist abielu. Teades, kui uhke mees Padruig on, kavandab naine üksikasjaliku plaani ja laseb oma abikaasa röövida.

Arvamus:
Äärmiselt lahe lühijutt abielust, mis sõlmitakse poliitilisi huvisid silmas pidades, kuid millest võiks kujuneda hoopis midagi muud. Mulle meeldis, et Padruig polnud mingi pühak ja et Catrional oli piisavalt ajusid, et oma veast aru saada ja midagi ette võtta. Kahju, et tegu pole romaaniga. Ainest oleks olnud piisavalt, sest peale huvitavate peategelaste on lühijutus ka säravaid kõrvaltegelasi. Suurim pettumus ongi loo lühidus, aga mõnusa õhtupooliku pakkus see siiski.

Hinne: 3,5 / 5
Sildid: ajalooline armastus, Šotimaa, hinne 3,5, Terri Brisbin, kindle, lühijutt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...