pühapäev, 30. detsember 2012

"Taken by Midnight" - Lara Adrian

8. raamat sarjast "Midnight Breed"
Peategelased: Jenna ja Brock

Endine politseinik Jenna Darrow elab üle rünnaku, mis muudab teda igaveseks. Tulnuka poolt naisesse sisestatud kude toob endaga kaasa hämmastavad võimed. Sellepärast võtavad vampiirsõdalased Jenna endaga kaasa, kui nad Alaskalt lahkuvad ja Brock saab ülesandeks naist igal sammul jälgida.
Vampiiride peakontoris teiste naistega suheldes taipab Jenna, kui oluline on Dragose peatamine ning ta otsustab nõu ja jõuga vampiirsõdalasi aidata. Otsuse vampiiride juurde jääda teeb lihtsamaks asjaolu, et Jennal ja Brockil tekivad teineteise vastu tunded. Kuid naine pole hingesugulane. Kas Jennal ja Brockil on ühist tulevikku?

Arvamus:
Lõpuks ometi midagi erinevat. Ausalt öeldes hakkas ära tüütama, et kõik vampiirid leidsid oma hingesugulase. Jennal pole poolkuu ja pisara sünnimärki, kuid Brock armub temasse ning nüüd peavad nad otsustama, kuidas edasi tegutseda. Mulle meeldisid peategelased ja nende lugu, sest see tundus reaalsem, kui paljude teiste paaride omad. See, et nad lapsi ei saa on loomulikult paras jama, kuid alati on võimalik, et nad adopteerivad tulevikus mõne hingesugulasest väikese tüdruku. Pärast läbielatut väärib Jenna emaks saamist ning Brock oleks kindlasti hea isa.
Selles raamatus oli naistel aktiivne roll ja nad suutsid midagi väga olulist ära teha. Esimest korda kogu sarja jooksul oli tunda, et peale küpsetamise ja pesu pesemise suudavad kõik hingesugulased ka Dragose vastu võitlemisel oma panuse anda. Sellel kaabakal on viimane aeg langeda. Loodetavasti kasvavad Jenna võimed tulevikus veelgi ning temast saab Renata ja Elise'i kõrval kolmas sarja naistegelane, kes on võimeline pahadele korralikult tuupi tegema.

Hinne 4 / 5
Sarja raamatud:
"Kiss of Midnight"
"Kiss of Crimson"
"Midnight Awakening"
"Midnight Rising"
"Veil of Midnight"
"Ashes of Midnight"
"Shades of Midnight"
"Taken by Midnight"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...