neljapäev, 27. detsember 2012

"Lady Isabella's Scandalous Marriage" - Jennifer Ashley

2. raamat sarjast "Mackenzies and McBrides"
Peategelased: Isabella ja Mac

Kuus aastat tagasi põhjustas leedi Isabella skandaali põgenedes koos lord Mac Mackenzie'ga. Kolm aastat hiljem põhjustas noor naine uue skandaali jättes oma abikaasa maha.
Nüüd on Mac tagasi ning soovib Isabellaga taas ühist elu alustada. Kuid naine kahtleb, kas neil on tulevikku. Mees tundub olevat muutunud, kuid minevik ei anna kummalegi asu. Ning tulevikul on varuks uusi ohte. Keegi võltsib Maci maale ning on nüüd võtnud nõuks Isabella endale saada. Kui naine surmaohtu satub, teeb Mac kõik, et oma kallimat vara kaitsta.

Arvamus:
Sarja teine osa pole enam nii värske, kuid väga kaasahaarav on lugu sellegipoolest. 
Mulle meeldis, et tegu oli paariga, kes üritas mineviku haavadest paraneda ja uuesti kooselu alustada.  Kusjuures mõlemad olid tõesti minevikus kogetust omad järeldused teinud ja midagi nendest katsumustest õppinud. 
Raamatus olid täiuslikus tasakaalus tegelastevaheline särisev tõmme, romantilised hetked, huumor ning pinge ja põnevus. Väga raske on täpselt välja tuua, mis selle raamatu nii võluvaks tegi, sest kõik need komponendid  - huvitavad tegelased, hästi kirjutatud kahekõned ja kaasahaarav sündmustik lausa sundisid edasi lugema. Mulle meeldisid Isabella iseseisvus ja Maci sihikindlus ning nende omavaheline suhtlemine tegi mind ajuti kurvaks ja mõnikord ajas naerma. Pealegi näib, et mul on Mackenzie vendade vastu aina süvenev nõrkus. Kui Mac maalima asus, seljas vaid kilt....sa armas aeg....mul pole häbi tunnistada, et lehvitasin raamatuga endale tuult.

Hinne: 5 / 5
Sarja raamatud:
"The Madness of Lord Ian Mackenzie"
"Lady Isabella's Scandalous Marriage" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...