pühapäev, 30. detsember 2012

"Halfway to the Grave" - Jeaniene Frost

1. raamat sarjast "Night Huntress".

Raamatu peategelane Catherine Crawfield on vampiirikütt ja pooleldi vampiir. Kuid ühel päeval võtab ta ette liiga suure saagi ning langeb vampiirist pearahaküti Bonesi kätte vangi. 
Taibates, millise erakordse olendiga on tegu, pakub Bones Catile partnerlust. Cat aitab Bonesil vampiire lõksu meelitada ja vastutasuks otsib Bones üles Cati vampiirist isa, kes neiu ema elu omal ajal ära rikkus.

Arvamus:
Kahtlesin kaua, kas raamatut lugeda. Minavormis kirjutatud lood on alati nagu õnnemäng. Need on kas väga hästi kirjutatud või siis äärmiselt viletsad. Pealegi tahaks ju pilgu ka teiste tegelaste pähe heita ja teada saada, mis neid tegutsema paneb. Kuna olen aga aastate jooksul mõned huvitavad minavormis raamatud läbi lugenud, siis otsustasin riskida. "Halfway to the Grave" oli rohkem kui huvitav, see oli fantastiline, hämmastav, suurepärane.... Te saate aru, mida ma mõtlen.
Cat ja Bones olid vaimustavad tegelased. Bones tõesti nautis vampiiriks olemist ja mõningates kohtades oli ta päris hirmuäratav. Cat polnud ainus, kes raamatu alguses mõtles, millal ta Bonesi söögilauale satub. Ja kuna lugu oli vaid Cati vaatevinklist, siis seda pingelisem oli raamatus toimuv. Loole lisas reaalsust see, et Bones ei hakanud kohe Catile meeldima, vaid kõik toimus tasapisi. Loomulikult oli suureks plussiks, et autor oskas hämmastavalt hästi edasi anda peategelaste vahel olevat sädet. Isegi siis, kui Bones treeningute ajal Cati oimetuks klobis, võis igast lausest välja lugeda, et tegelikult neid tõmbab teinteise poole.
Pean end kordama, tegu on võrratu raamatuga, mida peaksid kõik urban fantasy ja paranormaalse armastusromaani austajad lugema.

Hinne: 6 / 5
Sarja raamatud:
"Halfway to the Grave"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...