laupäev, 29. detsember 2012

"Georgia On My Mind" - Marie Force

Georgie Quinn pani oma karjääri Atlantas ootele, et pärast ema surma kodulinnas vanurite päevakeskust juhtida kuni linn keskusele uue juhi leiab. Ema surmast ikka veel löödud, on tema päeva parimaks osaks hommikuti koos majakaaslaste Tessi ja Catiga  seksika sörkija piilumine.
Nathan Caldwell on keskkonnasõbralik politseiuurija, kes armastab  hommikuti jooksmas käia. Vaatepilt kolmest veetlevast verandal kohvi joovast näitsikust ei tee ka loomulikult paha. Kui Nathan ja Georgie lõpuks tutvuvad, otsustab naine, et masendusest üle saamiseks on tal vaja ühte kuuma armuööd Nathaniga. Uurijal on aga teised plaanid - ta tahab Georgiega suhet. Ning pärast fantastilist seksi muutub mehest eemale hoidimine aina raskemaks. Eriti veel, kui Nathani vennad Ian ja Ben hakkavad Georgie majakaaslaste vastu huvi tundma.

Arvamus:
Ma ei ole varem ühtegi Marie Force'i raamatut lugenud. Pead ei saa anda, aga eesti keeles pole vist ühtegi tema raamatut ilmunud. Kahju, sest vähemalt "Georgia On My Mind" järgi otsustades on tegu kirjanikuga, kes oskab haaravat lugu paberile panna. Tegu on väga emotsionaalse armastusromaaniga kolmest sõbrannast, kes armuvad kolme venda.
Peategelasteks on Georgie ja  Nathan ning põhiprobleemiks on Georgie kartus end siduda. Tal on suurlinnas karjäär, samas kardab naine oma tervise pärast, sest tal võib olla pärilik eelsoodumus haigestuda rinnavähki, millesse ta ema suri. - > Taevas tänatud, minu ema on elu ja tervise juures ja ma loodan, et nii on see veel pikki aastaid. See, mida Georgie ja ta õde raamatus läbi elasid, oli ränk ja juba sellest lugemine oli emotsionaalselt kurnav. Mingil hetkel tekkis mul väike tõrge, sest Georgie punnis liiga kaua Nathanile vastu. Õnneks oli raamatus veel kaks paari, kellele kaasaelamine aitas raskest kohast üle.
Kange iseloomuga Catile hakkab külge lööma Nathani muusikust vend Ian. Ian on üksikisa, kes kasvatab tütar Rosiet, kuid millegipärast peletab just selle armsa lapsukese olemasolu Cati eemale. - > Alguses olin segaduses. Rosie oli kullatükk, aga Cat ei sallinud tüdrukut. Kui lõpuks selgitusteni jõuti, oli kõik küll arusaadavam, aga Catiga samastuda mul ei õnnestnunud..
Medõde Tess näib varjavat midagi oma minevikust, mis Nathani politseinikuinstinkti täiel võimussel tööle paneb. Austusest Georgie vastu ei hakka Nathan naise minevikku uurima. Tõre sõjaveteran Ben võidab aga Tessi südame ja naise minevik saab ta lõpuks kätte. - > Ausalt öeldes oli just see paar minu lemmikuks. Mulle meeldis Tessi iseloom ja otsusekindlus ning Ben oli oma karusele pealispinnale vaatamata tõeline kangelane. Samuti olid just selle paari otsused kõige raskemad ja elumuutvamad.
Kõigi nende probleemide taustal pakkusid koomilist vahepala päevakeskuse kliendid ehk siis kamp räpase mõttemaailmaga vanamehi, kes pidevalt küll Georgiet kritiseerisid, kuid tegelikult naisel pidevalt silma peal hoidsid.

Hinne 4 /  5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...