reede, 21. detsember 2012

"Bunny and the Bear" - Eve Langlais

1. raamat sarjast "Furry United Coalition"
Peategelased: Miranda ja Chase

Chase on advokaadist karu, kelle uueks naabriks on energiline jänku Miranda. Chase üritab oma üliagarast naabrist eemale hoida, sest mees peab ju ometi geenide puhtusele mõtlema ning mesikäpad ja tuttsabad ei kuulu mitte üheski maailmas kokku. Samas unistab ta, mida kõike sekspommist Mirandaga magamistoas teha.
Miranda pole tavaline jänku, vaid hoopis eriagent, kes on määratud Chase'i salaja kaitsma. Keegi röövib kujumuutjaid ja Chase on suure tõenäosusega pättide järgmine ohver.

Arvamus:
Täiskasvanutele mõeldud kergesti loetav lühike romaan kujumuutjatest, kes omavahel jagelevad ja armastust jagavad. Tuletas natuke meelde Shelly Laurenstoni raamatuid, kuid polnud pooltki nii naljakas. Huumorit loomulikult oli, kuid see polnud nii mõnus, kui Shelly Laurenstoni või Kerrelyn Sparksi raamatutes, kes minu silmis on humoorikate paranormaalsete armastusromaanide kuningannad.
Põnevust oli ka, sest Miranda pingutustele vaatamata, kujumuutjarööv siiski toimub ning röövitu tuleb ju ometi päästa. Järgneb natuke madinat ning raamatu lõppu jäävad kuumad magamistoastseenid ja piisavalt lahtisi otsi sarja järgmise osa jaoks.

Veetsin ühe õhtupooliku arvuti taga raamatut lugedes ja selleks hetkeks pakkus lugu piisavalt meelelahutust. Nüüdseks olen aga üsna palju sellest juba unustanud.

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Bunny and the Bear"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...