kolmapäev, 12. detsember 2012

"Big Bad Beast" - Shelly Laurenston

6. raamat sarjast "Pride".
Peategelased: Dee-Ann Smith ja Ric Van Holtz

Viimastel aastatel röövib keegi hübriide ning sunnib neid võitlusringides osalema.  Kujumuutjad ühendavad jõud, et süüdlasteni jõuda. Grupi palgal olev Dee-Ann Smith saab endale paarilisteks kaslaste kaitserühma KZS liikme tiigri Cella Mallone'i ja NYPD kujumuutjate rühmas töötava inimese Dez MacDermot'i. Naiste koostöö on alguses konarlik, kuid pikapeale harjuvad nad koos töötama ja teineteisele lootma. Eraelus Dee-Ann'il nii hästi ei lähe. Naise otsene ülemus, pururikas Ric Van Holtz, kasutab igat ettekäänet, et Dee-Ann'iga aega veeta.
 Ric teadis juba poisikesena, et Dee-Ann on temale see õige. Samuti teab nutikas mees, et Deele pole mõtet oma tunnetest rääkida. Tuleb hoopis kasutada kõiki trikke, et naine arvaks nagu ajaks tema Rici taga ja mitte vastupidi. Samal ajal peab Ric tegelema oma kaabakast isa ja vennaga ning Dee koos oma partneritega avastab kohutava reetmise.

Arvamus:
Kohati natuke liiga verine, kuid siiski väga hea lugu. Kuna Dee-Ann tegi sarja eelmises raamatus oma margi täis, siis polnud ma alguses veendunud, et temast üldse lugeda tahan. Kuid Dee-Ann on ... Dee-Ann. Mõne aja pärast ta lihtsalt hakkab meeldima. Ja kes poleks siis elus vigu teinud. Võibolla eelmise raamatu prohmakas just muutis tegelase inimlikumaks ja andis talle vajaliku sügavuse. Kui sellele lisada veel piisaval määral põnevust, Laurenstoni üle võlli huumori, täiesti vastupandamatu kangelase ja kuumad armustseenid, siis mida sa hing veel pimedal talveajal ihaldad. Toatemperatuur tõuseb lugemisel lausa iseenesest.
Ric oli tõesti püüdmist väärt - intelligentne, hea välimusega, viisakas, oskas tipptasemel süüa teha, mängis hokit ja sai oma lähedaste kaitsmisega suurepäraselt hakkama. Tõeline unistuste prints. Õnneks suutis autor ülivõrdes mehepojale/hundile ka mõned pahed külge pookida. Muutis ta kuidagi reaalsemaks ja südamelähedasemaks. Ning Dee päritolust ja oskustest ning Rici varandusest hoolimata oli nende lugu köitev ja kaasahaarav. 
Selles osas oli juttu ka teistest juba tuttavatest tegelastest. Laurenstoni lugusid ongi sellepärast nii mõnus lugeda. Armastusloole lisaks on raamatus alati ka põnevuslugu ning oma rambivalguse saavad peategelaste sõbrad ja perekonnaliikmed. Palju on juttu peresuhetest ja kuigi need tunduvad mõnikord pentsikud, on neis palju huumorit ja armastust. 
Üsna raamatu lõpus kohtus Dee Angelinaga, kes on kassi poolt märgistatud. Kuna ta ei olnud vaba ja vallaline, siis suure tõenäosusega Angelina lugu oodata pole, kuid tegelane tundus huvitav ja tahaks temast rohkem teada. Laurenston tutvustas raamatus ka uusi kujumuutjaid nagu tiiger Cella Mallone ja Rici nõbu Stein, nii et sarjal veel lõppu ei paista.Hinne: 4.5 / 5
Sarja raamatud:

"The Mane Event"
"The Beast in Him"
"The Mane Attraction"
"The Mane Squeeze"

"Beast Behaving Badly" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...