reede, 21. detsember 2012

"Be Still My Vampire Heart" - Kerrelyn Sparks

3. raamat sarjast "Love at Stake".
Peategelased: Angus MacKay ja Emma Wallace

CIA erirühma liikmel Emma Wallacel on missioon - tappa nii palju vampiire kui võimalik.  Et maksta kätte oma vanemate mõrva eest jahib Emma öösiti pargis vampiire kuni ta kohtab  nägusat šotlast ning taipab jahmatusega, et Angus on üks vihatud vereimejatest.
Angus MacKay ülesandeks on leida vampiiritapja, kes heade vampside ja verejanuliste malcontentide suhted nii kriitiliseks on ajanud, et sõja puhkemine pole enam kaugel. Mehe arvates peaks korralikust hirmutamisest piisama, et tapja oma töö lõpetaks. Kuid Emma rabab viiesaja-aastase vampiiri jalust ning Angus alustab naise keelitamist, et too ohtliku hobi unustaks.
Samal ajal on Malcontentide leeris puhumas uued tuuled. Omal ajal lahingus langenuks peetud Casimir on tagasi ning ta esimeseks ülesandeks oma New Yorgi alamatele on tabada parkides luusiv vampiiritapja.

Arvamus:
Minu arust muutub sari aina paremaks. Sarja kolmas osa oli äärmiselt põnev, aga samas ka väga naljakas. Emma ja Angus moodustasid nii armsa paari. Mulle meeldis nende armulugu rohkem kui kahe esimese paari oma, sest  tunnete tekkimine ja nende suhte arenemine tundusid kuidagi loomulikumad. Oma osa selles on faktil, et sarja iga uus paar on mulle eraldi seisvate tegelastena eelmistest aina rohkem meeldinud. Ka selles raamatus sai  Emmast väga kiiresti mu uus lemmikangelanna. Ta oli tõeliselt südi ja sihikindel ning äärmiselt lojaalne. Mu teiseks suureks lemmikuks  selles raamatus oli Connor. Ma kõõksusin naerust iga kord, kui Connor taas oma jutuga Seani kiusas. Poleks arvanud, et Connoril, kes esimeses kahes osas tundus nii jäik ja reeglites kinni, on nii ulakas ja kiuslik pool. 
Soovitan raamatut neile, kellele meeldivad lustakad ja kergesisulised armastuslood. Aeg möödub seda lugedes ruttu, selles on piisavalt põnevust ja nalja, kuid ka südantsoojendavaid ja mõtlemapanevaid hetki.

Hinne: 5 / 5
Sarja raamatud: 
"How to Marry a Millionaire Vampire"
"Vamps and the City"

"A Very Vampy Christmas"
"Be Still My Vampire Heart"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...