neljapäev, 6. detsember 2012

"Argentiinlase voodis" - Jennifer Lewis


Originaalpealkiri: "In the Argentine's Bed"
Tõlkija:  Eva Nooni
Ersen, 2010

Susannah Clarke reisib Argentiinasse, kuna ta miljonärist boss tahab teada, kas veinimeister Amado Alvarez võib olla tema poeg. Selleks peab naine hankima mehelt DNA proovi. Aga kuidas ometi?
Susannah otsustab ausa ja otsekohese lähenemise kasuks ja räägib Amadole kogu loo ära. Amado tunneb ja teab oma vanemaid ning on kindel, et ta ema poleks kunagi isa petnud. Kuid kuna Susannah paneb ta vere vemmeldama, pakub ta naisele tehingut - üks kuum armuöö DNA proovi vastu. Ja ajutises hullusehoos Susannah nõustub. 
Kui aga selguvad DNA proovi vastused, peab Susannah tagasi Lõuna-Ameerikasse sõitma, sest ta boss tahab Amadoga isiklikult kohtuda.

Arvamus: 
Mulle meeldis raamat tegevuspaiga ja loo poolest. Amado perekonnalugu oli väga keeruline ning ma nautisin, kuidas pereliikmed püüdsid oma tunnete ja minevikus juhtunuga toime tulla ning probleeme lahendada ja usaldust taastada. 
Üllatuslikult mõjusid Susannah ja Amado lembestseenid kuidagi kummaliselt. Mulle meeldisid mõlemad peategelased, kuid nende armulugu ei tundunud usutav.
Samuti jäi mulje nagu oleks tegu sarjas ilmuma raamatuga, mille esimesed köited on puudu. Ma lihtsalt ei kannata seda tunnet, et midagi tähtsat on jäänud lugemata. 

Hinne: 3 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...