laupäev, 29. detsember 2012

"Animal Attraction" - Jill Shalvis

2. raamat sarjast "Animal Magnetism"
Peategelased: Jade Bennett ja Dell Connelly

Poolteist aastat tagasi ilmus Jade Bennett, haavatud pilk silmades,  Sunshine'i ning asus korraldama Adami ja Delli loomakliiniku igapäevaelu. Nüüd annab ta lahkumisavalduse, et naasta oma vana elu juurde Chicagos. Kuid just nendel viimastel töönädalatel hakkavad Jade'i elus toimuma muutused, mis panevad ta tõsiselt kaaluma Sunshine'i jäämist. Ta saab endale imearmsa kassipoja nimega Beans ning tundub, et Jade'i ja ta bossi Delli vahel hakkab arenema  midagi tõsisemat, kui sõbralik tögamine.

Arvamus:
Sarja teine osa meeldis mulle tunduvalt rohkem kui esimene. Siin oli juba tunda Jill Shalvist, kes oma humoorikate ja hoogsate armastusromaanidega aastaid tagasi mu südame võitis. Jah, mõned autori romaanid on ka meil ilmunud. Kuid võrreldes ta loomingu kogumahuga, on eesti keeles ilmunud raamatuid ikka armetult vähe.
Jade ja Dell ei tundunud seebireklaami modellidena, vaid reaalsete inimestena. Nad olid huvitavad ning samm-sammult andis autor teavet nende minevikust, mis muutis tegelaste loo haaravamaks. Eriti lahedad olid Jade'i ja Delli sõnasõjad. Ma armastan vaimukaid kangelannasid. Humoorikad ja tabavad kahekõned peategelaste vahel annavad igale raamatule tohutult juurde.  
Selles raamatus oli üldse tegevust rohkem, kui esimeses osas ja tempo oli natuke kiirem. Või vähemalt nii mulle tundus. Raamatu staarideks olid vaieldamatult lemmikud Beans ja Peanut. Jade'i esimesi kobavaid katsetusi loomaomanikuna oli lahe lugeda ja iga kord kui Peanut noka lahti tegi, pidin silmad märjaks naerma.
Esimese raamatu tegelased Lilah ja Brady said ka teises osas oma etteaste, kuid nad ei meeldi mulle ikkagi.

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud: 
"Animal Attraction"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...