reede, 21. detsember 2012

"A Very Vampy Christmas" - Kerrelyn Sparks

Kogumikus "Sugarplums nad Scandal" on pühadeteemalised lühiromaanid. Lugesin neist vaid Kerrelyn Sparksi novellat "A Very Vampy Christmas".

Lühiromaan sarjast "Love at Stake".
Peategelased: Maggie O'Brien ja Don Orlando de Corazon.

Maggie O'Brien on õnne tipul kui tal õnnestub saada roll kuulsaimas vampiiride seebikas "As the Vampire Turns". Vähe sellest, Maggie ekraanipartneriks on vampiirimaailma kuulsaim südametemurdja Don Orlando de Corazon. Kuid kui reporter Corky Courrant alustab televisioonis Don Orlando maha tegemist, peab Maggie tahes tahtmata mõtlema, kes Don Orlando tegelikult on.
Selgust saada polegi nii lihtne, sest Don Orlandol on amneesia. Ta ei mäleta midagi oma eelnevast elust ei inimese ega vampiirina. Õrna südamega Maggiel on mehest kahju ja koos alustavad nad Don Orlando mineviku uurimist.

Arvamus:
Maggie meeldis mulle juba sarja teises raamatus "Vamps and the City" ja ma lootsin väga, et ta unistus töötada koos Don Orlando de Corazoniga täitub. Siis avalikustas Corky kõik need jubedad lood Don Orlando kohta ning Maggiet näis ees ootavat väga sünge periood.
Kerrelyn Sparks andis vastulöögi ja kirjutas lühiromaani Maggiest ja Don Orlandost. Naljaka loo, mis oli samas väga südamlik ja kohati ka jahmatav ning avas sarja jaoks hoopis uusi ja huvitavaid võimalusi.


Eraldi on novella ilmunud e-raamatuna ja kaanepilt on selline:


Hinne: 4 / 5 

Sarja raamatud:
"How to Marry a Millionaire Vampire" 
"Vamps and the City"
"A Very Vampy Christmas"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...