reede, 30. november 2012

"The Leopard Prince" - Elizabeth Hoyt

2. raamat sarjas "Princes"
Peategelased: Georgina Maitland ja Harry Pye

Leedi Georgina Maitland on rikas ja iseseisev ning kardab, et abielludes peab ta oma arvamustest ja vabadusest mehe kasuks loobuma. Küll aga meeldiks talle kuum armulugu diskreetse härrasmehega.
Harry Pye on leedi Georgina Maitlandi mõisa ärijuht. Mees on kohtunud paljude siniverelistega, kuid ta pole kunagi kohanud naist, kes on nii iseseisev, vabameelne ja kirglik.
Kahjuks muutub Georgina ja Harry armulugu üsna keeruliseks, kui naabermõisnik Harryt lammaste mürgitamises süüdistama hakkab ja kohalikud Harry vastu üles keerab.

Arvamus:
Taas kaks lugu ühes raamatus, sest ka selles loos jookseb tegevusega paralleelselt muinasjutt. Seekord on jutustajaks Georgina, kes koka tädilt kuuldud muinaslugu Harryle ümber jutustab. Pean tunnistama, et kuigi ma Georgina ja Harry seiklusi nautisin, meeldis esimene osa "The Raven Prince" mulle rohkem. "The Leopard Prince" on väga hästi kirjutatud ja tegelased on huvitava mõttemaailma ning üsna keerulise hingeeluga, kuid selles loos pole enam sellist värskust ja uudsust nagu oli esimeses osas. 
Georgina ja Harry armulugu on loomulikult ebatavaline  - naine on juba abiellumiseast väljas, kuid äärmiselt jõukas. Mees aga on tavakodanik, kel minevikus nii mõnigi saladus. Just mehe minevik ajab naabermõisniku närvi ja ärgitab teda Harryst lahti saama. Naabrist kurjam mulle jälle meeldis. Ta oli just nii väiklane, vastik ja ülespuhutud nagu ma ootasin. 
Mul on jäänud lugeda vaid sarja viimane osa. Omamoodi pettumus, kuna lootsin Harry vendadest rohkem teada saada, kuid kolmas raamat räägib hoopis Harry sõbrast.

Hinne: 4 / 5

Sarja raamatud:
"The Raven Prince"
"The Leopard Prince

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...