esmaspäev, 22. oktoober 2012

Küll on keeruline...

Leidsin eile õhtul, et mul on üle kümne postituse pooleli, sest nende koostamine on niivõrd raskeks muutunud. Tahaks teha hästi ja korralikult, aga aega napib ja mõnikord jääb sõnadest puudu, et raamatu olemust täpselt tabada.
Selle nädala lubaduseks on poolikud postitused läbi lugeda, lõpetada ja lõpuks ka blogis avaldada. Eks näis, kuidas läheb.


Pilt leitud: Three Village Veterinary Hospital

2 kommentaari:

  1. Ei läinud päris nii hästi, kui lootsin. Nädal veeres mööda ja blogi jaoks jäi aega väheseks. Mul on siiski veel mõned postitused, mis tuleb enne postitamist veel viimast korda üle lugeda. Kuna aeg on hiline, tegelen sellega homme.

    VastaKustuta
  2. Tundub, et teen detsembrikuus postituste rekordi. Osad raamatud said küll juba suvel puhukse ajal loetud, aga siis ei viitsinud arvuti taga pikalt toksida ja kirjutasin kollastele kleepspaberitele märksõnu.
    Nüüd tuleks need postitusteks vormistada, kui tahan kõik sel aastal loetud raamatud veel selle aastanumbri sees blogisse üles panna. Kahtlen, kas saan sellega hakkama. Lugemine on tunduvalt lihtsam, kui sõnade seadmine. Kirjanikku minust küll ei saa.

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...