pühapäev, 30. september 2012

"Vamps and the City" - Kerrelyn Sparks

2. raamat sarjast "Love at Stake".
Peategelased: Darcy Newhart ja Austin Erickson

Loo peategelaseks on Darcy, kes muudeti vampiiriks neli aastat tagasi. Kuigi Darcy on üritanud vampiiride maailma sobituda, igatseb ta oma perekonda, elu ja päikest. Oma igatsusele vaatamata üritab Darcy üles ehitada uut elu vändates vampiirimaailma esimest reality showd - The Sexiest Man on Earth.
CIA sokutab võistlejate hulka kaks oma meest, kes peavad vampiiride kohta infot koguma.
Kui agent Austin Darcyt vampiirimaailma lõksu jäänud surelikuks peab, muutub show tõeliselt põnevaks.


Arvamus:
Sparks jätkab sama pööraselt kui ta esimeses raamatus alustas. Ja mulle see meeldib. Teine raamat oli isegi hingelähedasem, kuna Darcy ei taha vampiir olla. Kui teised vampiirid on oma saatusega leppinud või leiavad isegi, et vampiiriks olemisel on eeliseid, siis Darcy maadleb endaga igal ööl. Kõigele vaatamata teeb ta oma tööd, toetab sõpru ja üritab elada öises maailmas. Ta ei halise ega vingu ning kuigi ta Connorit pelgab, siis on see ka täiesti arusaadav. Pole midagi öelda - vinge kangelanna. Austin meeldis mulle ka. Ausalt öeldes isegi rohkem kui Roman (sarja esimese raamatu kangelane).
Tõsielusarjad on alati minu jaoks natuke jaburad olnud ning mõte, et seda teevad vampiirid intrigeeris mind. Suurema osa raamatust ma naersin, kuid Sparks oli raamatusse lisanud ka mõned väga liigutavad kohad.

Hinne: 5 / 5

Sarja raamatud:
"How to Marry a Millionaire Vampire"
"Vamps and the City"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...