teisipäev, 14. august 2012

"Armuke keskööks" - Nicola Cornick

Sarja  "Kõrgseltskonna skandaalsed naised" 3. raamat
Originaalpealkiri: "Mistress by Midnight"
Tõlkija: Maia Planhof
Ersen 2011

Hoiduge skandaalsete naiste eest...
Pahelise hertsogi voodi pole koht daami jaoks...
Merryn Fenneri missioon on hävitada Farne’i hertsog. Kaunis sinisukk, kel on kalduvus õigluse jaluleseadmisele, on oodanud kümme aastat, et rahuldada oma südamesoov – kätte maksta sensuaalsele salapärasele Garrick Northeskile. Merryni perekonna au on rüvetatud, tema elu rikutud selle mehe käe läbi. Ja nüüd kavatseb ta vastata samaga, üritades leida tõendeid hertsogi tiitli pärinud Garricki tegeliku süüteo kohta ja saata ta kohtupinki, mille eest mees varem on põgenenud.

Ent kui katastroof püüab Merryni ja Garricki koos lõksu, tekib kahe verivaenlase vahel tulikuum kirg. Kuna Merryni maine on nüüd täielikult kompromiteeritud, on ta sunnitud tegema ainsat asja, mida ta ei suuda taluda: vastu võtma skandaalse abieluettepaneku mehelt, kelle ta on tõotanud hävitada.


Arvamus:
Ja nagu juba kombeks saanud, alustan ma sarja lugemist keskelt, kui uskuda Goodreads lehekülge või lõpust, kui uskuda Erseni kodulehte. 
Tegelikult haarasin kiirustades selle raamatukogus riiulilt, sest autori nimi tundus tuttav ja tuli tahtmine ajaloolise armastusromaani järele.
Haaravale sisututvustusele vaatamata ei tekitanud teos mingit erilist emotsiooni. Minu jaoks oli selles liiga palju tagasivaateid ja liiga vähe dialoogi. Kummalisel kombel jäi mulje, nagu oleks keegi kõige huvitavamad kohad raamatust välja lõiganud.  
Kangelanna alguses meeldis, seejärel muutus ebameeldivaks ja lõpuks oli mul juba ükskõik, mis temast saab. Pealegi polnud ta skandaalne kuna keegi ei teadnud, millega sinisukast preili tegeleb. Merryni õde Joanna jättis aga sümpaatse mulje. On täitsa võimalik, et tulevikus haaran raamatukogust kaasa sarja esimese osa, kus on kirjas tema ja ta maadeuurijast mehe lugu.

Hinne: 2 / 5

Sarja raamatud:
"Skandaalisahin"
"Üks nurjatu patt"
"Armuke keskööks"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...