reede, 8. juuni 2012

"The Raven Prince" - Elizabeth Hoyt

Triloogia "Printsid" 1. osa 
Peategelased: Anna Wren ja Edward de Raaf

Loo peategelaseks on lesk Anna, kes peab olude sunnil tööd otsima.
Lõpuks saab naisest Swartinghami krahvi sekretär. Tujukas ja karm krahv võidab varsti noore lese südame. Kuid kui Anna saab teada, et mees plaanib Londonisse sõita, et seal kuulsat lõbumaja Aphrodite Grotto külastada, lööb naisel silme eest mustaks.
Oma tutuvusi kasutades saab Anna sissepääsu lõbumajja ning veedab salapärase maskis kurtisaanina krahvi käte vahel kaks unustamatut ööd.
Õnnetuseks näeb keegi Annat lõbumajast lahkumas. Ja ka krahv hakkab kahtlustama, et ta kenake sekretär ning sensuaalne maskis lõbutüdruk võivad olla üks ja sama naine. Järgnevad väljapressimine, duell ja tagasi lükatud ettepanek. Mitte küll just selles järjekorras.


Arvamus:
Omamoodi kaks ühes raamat kuna iga peatüki alguses on lõiguke muinasjutust "The Raven Prince". Väga kaunis traditsiooniline muinasjutt, mida ma tõesti nautisin.
Hästi kirjutad lugu on alati mõnus lugeda. Kui veel peategelased on intelligentsed ja meeldivad, on lust lugeda vaid suurem. Selle raamatuga oli just nii. Anna oli väga iseseisev ja tugev kangelanna ning ma elasin ta katsumustele suure õhinaga kaasa. Ja Edward - mulle meeldis ta kalduvus asju lõhkuda, ta suhtumine oma rentnikesse, viis kuidas ta Annat armastas ja eriti kuidas ta suutis ümber orienteeruda ning õnne kohustusest ettepoole seada.

Hinne: 4,5 / 5

Triloogia osad:
"The Raven Prince"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...