laupäev, 23. juuni 2012

"How to Marry a Millionaire Vampire" - Kerrelyn Sparks

1. raamat sarjast "Love at Stake".
Peategelased: Shanna ja Roman

Tunnistajakaitses olev hambaarst Shanna Whelan veedab oma ööd 24 tundi avatud hambakliiniku öövahetuses pitsat mugides ja laepragusid loendades.
Roman Draganesti on New Yorgis elav vampiiride juht, kes eksperimendi käigus kihva kaotab. Nüüd on vaesel vennikesel vaid loetud tunnid, et leida hambaarst, kes kihva talle suhu tagasi istutaks, sest kui päike tõuseb, langeb ta surmaunne ja koht paraneb, jättes ta terveks igavikuks ühe kihvaga friigiks.
Romanil tundub vedavat, sest ta leiab Shanna kliinikust, kuid just siis ilmub välja naist tappa ihkav vene maffia. Kui Roman taipab, et venelased  on palganud ta suurima vaenlase Shannat jahtima, otsustab mees hambaarsti iga hinna eest kaitsta, reetmata sealjuures, et ta on vampiir.

Arvamus:
Ja mina arvasin, et vampiirid on ilged koletised või vähemalt äärmiselt sünged ja traagilised kujud. Mitte Kerrelyn Sparksi raamatutes. Ma naersin ja itsitasin, hirnusin ja kõkutasin. Inimesed heitsid mulle kahtlustavaid pilke ja tõmbusid eemale.
Sparksi vampiirid on lummavad olendid. Nad on väga inimlikud kõigi vooruste ja pahedega ja nad on naljakad - mitte tsirkuse klouni kombel, vaid väga sümpaatsel moel. Ta tegelased (nii vampiirid kui ka inimesed) satuvad tihtipeale täitsa jaburatesse olukordadesse ja kummalisel kombel see töötab.
Raamatus oli piisavalt põnevust, romantikat, ohte ja mõtisklusi.

Hinne: 5 / 5

Sarja raamatud:
"How to Marry a Millionaire Vampire"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...