laupäev, 19. mai 2012

"Täiuslikkust leides" - Susan Mallery

3. raamat sarjast "Fool's Gold"
Peategelased: Pia O'Brien ja Raoul Moreno

Originaalpealkiri: "Finding Perfect"
Tõlkija: Jana Linnart
Ersen 2011


Pia parim sõber Crystal sureb ja Pia usub, et saab päranduseks sõbranna kassi. Tegelikult pärandab Crystal talle hoopis oma sündimata lapsed - kolm külmutatud embrüot. Nüüd seisab Pia raske valiku ees - kas tunnistada, et Crystali nii öelda viimane soov on täiesti hullumeelne või tuua Crystali lapsed ilmale.
Endine tippsportlane Raoul peab Fool's Goldi linnakeses lastelaagrit ja toibub lahutusest. Kena Pia on mehele juba varem silma jäänud. Kui aga pärandusest kuulnud vapustatud Pia pea mehe silme ees kokku vajub, veendub mees, et Pia on just nii armas ja nutikas, kui ta ette kujutas. Kuulnud, milline otsus Pial langetada tuleb, pakub Raoul välja täiesti pöörase plaani.


Arvamus:
Siiani sarja parim raamat huvitava ja originaalse sisu poolest. Pia ja Raoul on omapärane paar ja linnakeses toimuv moodustab nende loole huvitava tagapõhja. Kahju vaid, et Mallery eelmiste osade paare vaid  möödaminnes mainib. 
Samuti on juba on näha, kuidas Mallery samasse vormi vajub. Ka kolmandas raamatus teevad naised kõik "õigesti" ja mehed teevad "ainult vigu". Autor üritab ka Raoulist  paraja lontruse teha. Õnneks ei tööta see võte sama hästi, kui Ethani puhul. Ja ongi hea.

Hinne 4 / 5

Sarja raamatud:  
"Täiuslikku püüdes"
"Peaaegu täiuslik"
"Täiuslikkust leides" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...