pühapäev, 29. aprill 2012

"Bitten" - Kelley Armstrong


1. raamat sarjast "Women of the Otherworld"
Peategelased: Elena ja Clay

Elena Michaels ei tea, et ta kallim Clay on libahunt enne, kui mees teda hammustab, muutes  naise elu igaveseks ja purustades kõik ta unistused normaalsest elust. Aastaid  üritab Elena  koos libahuntidega elada, kuid mineviku reetmist pole kerge unustada ning viimaks otsustab ta karjast lahkuda.
Nüüd on tal töö, korter ja elukaaslane ning juba terve aasta pole ta Clayst midagi kuulnud.
Siis aga satub kari ohtu ning Elena peab naasma. Ning üsna pea on ta valiku ees - kas lahkuda lõplikult libahuntide juurest, kes ta loomust mõistavad või aidata neil välja uurida, kes üksikutest libahuntidest üritab hävitada karja ja ta endist kallimat Clay'd.

Arvamus:
Süngelt fantastiline raamat. Alguses ei suutnud ma kuidagi otsustada, kas raamat mulle meeldib või ei. Õnneks lugesin edasi ja see muutus aina paremaks ja paremaks.
Siiani loetud libahuntide raamatutest erines ta just oma sünguse poolest, mis muutis kogu loo reaalsemaks - hunt ei ole mingi kaisuloom, vaid ohtlik kiskja ning libahunt on ka inimesena agressiivne ning peab end pidevalt kontrollima.
Pealegi oli Elena väga huvitav tegelane. Vahel küll pakkus ka üle ja uimerdas ning mõnes kohas oleks tahtnud teda lausa tagant lükata, et ta juba otsuse langetaks. Samas pärast kõike läbielatut pole ime, et ta endas selgusele jõudmiseks aega vajas. Kas selleks oli vaja just kümmet aastat, on juba omaette küsimus.
Kaasahaarav lugu, põnev tegevus, huvitavad ja omapärased tegelased ning piisavalt pilguheite libahuntide sisemaailma.


Hinne 5 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...