reede, 9. märts 2012

"Midnight Awakening" - Lara Adrian

3. raamat sarjast "Midnight Breed".
Peategelased: Elise ja Teagan

 Pärast poja kaotust jahib kättemaksu ihkav Elise Bostoni tänavatel vampiiride käsualuseid. Kasutades oma annet kuulda inimeste negatiivseid mõtteid, jälitab ta verehimuliste vampiiride juhi käsualuseid ja tapab nad. Kuid Elise'i omapärane anne on ka ta hukatuseks. Talumatud peavalud ja verejooksud on naist hulluks ajamas. Ta vajab abi -  kedagi kes õpetaks teda oma annet ohjama.

Tegan teab kõike kaotusest ja kättemaksust. Kuid juba sajandeid on ta end külma ükskõiksuse taha peitnud. Seda päevani, mil Elise temalt abi palub. Naise kätte on sattunud kummalise mõistatusega dokument, mida verejanuliste juht ihaldab. Koos Elise'iga asub Teagan teele Saksamaale, et leida vastused.

Arvamus:
Kolmandas raamatus astus autor oma tavapärastest raamidest natuke välja.Peategelane ei olnud enam tänavalt tulnud hingesugulane, vaid aastaid vampiiride maailmas elanud naine. Nii et ära jäi kogu see tüütu selgitamise ja kangelanna paaniline põgenemise liin. Mulle meeldis Elise'i tegelaskuju ning samuti Teagani oma. Elise oli võrreldes teise raamatuga tohutult edasi arenenud ning nüüd ka Teaganile vääriline partner. See paar tekitas hea tunde. Nad väärisid õnne ja loodetavasti mõtlevad kunagi tulevikus ka laste saamisele. Elise oleks vaimustav ema ja Teagan isana ... noh sellest tahaks lugeda. Kahju, et vampiirid tütreid ei saa. Samuti oli mõlemal peategelasel tõeliselt lahedad võimed. Sellised, mis kontrolli all ja õigesti kasutatuna võivad tohutult palju kasu tuua.

Madinat oli omajagu ning see oli hästi kirjutatud. Samuti oli piisavalt romantikat ja kuumi kohti. Silmapiirile ilmus uus huvitav tegelane Andreas Reichen, kelle lugu ma juba lugeda tahaks.
Kõige paremaks osaks oli siiski raamatu lõpp. Sellist asjade arengut ei osanud ma oodata.

Hinne: 4 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...