neljapäev, 8. märts 2012

Käik raamatupoodi

Käisin siis taas raamatupoes. Ja kuigi raamatute ostmise eelarve on lõhki (veebruari lõpp tõi mõningaid ettenägematuid lisakulutusi), lahkusin ma Apollost taas kahe raamatu võrra rikkama ning vähem kui 3 eurot vaesemana. Jah. Ma maksin kahe raamatu eest kokku vaid 2.84.
Selliseid aegu, kus raamat oli nii odav, ei mäleta ma juba ammu.  Selle ime nimi on Aasta hinnaelamus ehk siis allahindlus, mis praegu Apollos täie hooga käimas on. Ja nii kohe 25. märtsini välja. Raamatuid on igale maitsele ja igas hinnakategoorias.

"Viimati ostetud" aknake tühjaks ei jää. Suutsin oma eelarvet siiski nii palju säästa, et ettetellitud raamatud saan rahuliku südamega välja osta.

Odavamaid hindu jahtides sai esmakordselt proovitud ka UK raamatupoe Book Depository varianti. Tore poeke, kust saab tellida ilma postimaksuta peamiselt ingliskeelset kirjandust. Tellisin sealt kaks raamatut ja kuigi mõlemad pandi vaid päevase vahega teele, on esimene ammu kohal (alla 7 päeva), aga teisest pole midagi kuulda. Mis mulle Book Depository juures eriti meeldib, on nende allahindlused. Nii võid sealt mõned raamatud ligi poole odavamalt saada. Ja nagu varem mainisin, ei mingit postikulu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...