pühapäev, 4. märts 2012

"All I Ever Wanted" - Kristan Higgins

Reklaamibüroos töötav Callie on aastaid oma bossi Marki armunud olnud. Aasta tagasi oli neil isegi üürike suhe, mille mees katkestas kuna "ajastus polnud õige". Nüüd saab  Callie teada, et mehel on suhe firma uue töötaja -  ultramoodsa ja saleda Murieliga.
Murtud südamega Callie otsustab edasi liikuda. Parimaks võimaluseks tundub olevat linna uus loomaarst Ian McFarland. Uue elanikuna on külmal ja otsekohesel Ianil raske loomaomanike usaldust võita kuna ta erineb nii väga oma avatud ja sõbralikust eelkäijast dr Kumar'ist. Appi ruttab Callie ning alguse saab kampaania, et muuta Ian loomaomanike seas armastatuks ja populaarseks.


Arvamus:
Tegu on suurepärase armastusromaaniga. Naljakas, realistlik ning kohati ka kurb. Kahju, et seda eesti keelde tõlgitud pole, aga võibolla läheks tõlkes osa raamatu võlust kaduma - popkultuuri viited ja idioomid, mida on väga raske eesti keelde sama muhedalt tõlkida.
Callie sisekõne kus omavahel jagelesid Betty Boop ja Michelle Obama oli tõeliselt vaimukas. Samuti ajasid Callie pereliikmed mind oma pöörase eraeluga sageli itsitama. Veel meeldis mulle, et Callie arenes raamatu jooksul. Kui alguses tundus ta natuke sinisilmsena, siis raamatu lõpus oli ta küll endiselt rõõmsameelne, aga kuidagi kainema ellusuhtumisega.

Hinne: 4 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...