pühapäev, 19. veebruar 2012

"Pleasure Unbound" - Larissa Ione

1. raamat "Demonica" sarjast.
Peategelased: Tayla Mancuso ja Eidolon

Tayla Mancuso on üle kaheksa aastat inimkonna hüvangu heaks rabelenud nottides deemoneid. Kogenud deemonikütina on ta hea ettevalmistusega ning  teab kõiki riske. Kuni ta ärkab deemonite haiglas ja tunneb vastupandamatut tõmmet deemonist arsti Eidoloni poole. 
Tayla peab langetama ränga otsuse - kas jääda truuks organisatsioonile, mis on viimased kaheksa aastat ta koduks olnud ning reeta Eidolon või tunnistada endale, et tegelikult ei tea ta deemonitest suurt midagi ja riskida kõigega tunde nimel, mille nägus arst temas on sütitanud.

Arvamus:
Hea lugemismaterjal. Ootasin midagi hullemat, aga raamat oli haarav. Loomulikult oli loos palju kuumi kohti, vaadake või raamatu kaanepilti. Alguses see natuke häiris, kuid kui autor Eidoloni ja ta vendade tausta selgitas, siis enam see nii hull ei tundnud.
Mulle meeldis väga deemonite haigla Underworld General Hospital, kuhu Tayla loo alguses satub. Deemonitelt seda nagu ei ootaks. Inglid peaksid elupäästmisega tegelema mitte otse põrgust pärit tegelased. Aga nagu Eidolon selgitas - kõik inimesed peaksid teoorias headena sündima, kuid päris nii see pole. Ilmas on palju südametunnistuseta lurjused. Miks ei võiks siis vastukaaluks osa deemoneid headena sündida. Ja nii töötavadki haiglas libahundist parameedik, vampiirist õde, kujumuutjast kirurg ning veel terve hulk igat liiki deemoneid.

Põnev oli lugeda Tayla ja Eidoloni suhtlemisraskustest ja usalduse tärkamisest ning lõpuks ka armastusest tegelaste vahel. Teksti erootilisusele vaatamata oli tegu hea loo ja huvitama maailmaga.
Raamatus on peale kahe tegelase armastusloo veel mitmeid huvitavaid käänakuid ja saladusi minevikust.

Katkend raamatust:
 "You're at Underworld General Hospital. As you can probably guess we specialize in nonhuman medical care. Our location is secret, so don't ask."
 "UGH? Your hospital is called 'ugh'? Oh, that's precious."
                                                                                            lk 41

Hinne: 4 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...