kolmapäev, 1. veebruar 2012

"The Mane Attraction" - Shelly Laurenston

3. raamat sarjast "Pride".
Peategelased: Sissy Mae Smith ja Mitch Shaw

Sissy ja Mitch on juba üle aasta parimad sõbrad ja vandeseltslased jamade algatamisel. Siis aga pakub Philadelphia maffiaboss Mitchi pea eest vaevatasuks kaks miljonit dollarit. Mitch on nimelt salaülesandelt naasnud politseinik, kes peaks üsna pea kohtus maffiabossi vastu tunnistusi andma. Päev pärast Bobby Ray ja Jessie pulmi üritab palgamõrvar Mitchi tappa, kuid katse ebaõnnestub. 
Sissy viib vigastatud lõvi oma kodulinna, et teda ohust eemal hoida. Kass keset koerte linna? Kas see on ikka hea mõte? Kindlasti mitte.
Üsna varsti peab Sissy kaitsma end  ja Mitchi oma kaabakatest vendade eest, astuma vastu Smithi klanni hullule esiemale, võistlema naaberlinna emalõvidega võiduajamistel ning veenma Mitchi huntide meeskonnas ameerika jalgpalli mängima. Kõigele sellele lisandub veel meeletu külgetõmme koera ja kassi vahel ning teadmine, et kujumuutjast palgamõrvar on suure tõenäosusega teel Tennesseesse, et Mitch tappa.

Arvamus:
Sissy üllatas mind meeldivalt. Eelmistest raamatutest jäi temast mulje kui tõelisest mõrrast, kuid selles raamatus oli ta väga naljakas ja sümpaatne. Natuke hull, aga sümpaatne. Mitch oli muidugi samasugune kompu, nagu sarja teises osas. Eriti naljakas oli, kuidas ta pidevalt nõudis, et Sissy teda toiduga varustaks.
Mulle meeldis lugu kõigi oma käänakute ja väikeste nüanssidega. Huvitav oli lugeda Sissy Mae ja Bobby Ray kodulinnast, tutvuda uute tegelastega ja saada teada nii mõndagi uut huntide erinevate kiiksude kohta. Ainus, mis tundus kummaline, oli Smithide hullu esiema ja Sissy võimete liin. Midagi millest ma kohe üldse aru ei saanud. Aga seda rohkem hakkas mulle meeldima Sissy Mae ema. Igavesti kange mutt. Loodetavasti kirjutab kirjanik kunagi ka Sissy vanemate loo.
Õnneks olid kohal ka enamus eelmiste raamatute kangelasi, kes tegid kõik endast oleva, et Mitchi kaitsta.
Väärt järg pöörasele sarjale.

Katkend raamatust:
Brendon leaned close, his mouth next to Mitch's ear. "One day, when it's just you and me in a soundproof room with a couple of beers, we'll discuss how frightened we are right now."
"You got it bruh." To seal the pact, the brothers banged their fists together before looking back.
Of course, what they witnessed then only freaked them out more.

Hinne: 4 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...